Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik verzió igaz?

Figyelt kérdés

van egy barátom 17-én lesz h hat hónapja járunk és eddig nem volt semmi baj, csak most írta az anyja h a barátom mondta neki h nem akar tőlem semmit meg h én nem is vok a barátnője.de mik felhívott akk nagyon kedves volt meg azt mondta h nyuszika meg érzem h szeret, de nemtom kinek higgyek, én azt feltételezem h az anyja nem akarja h barátnöje legyen és ezért hazudott nekem de nemtom kinek higgyek. értelmes válaszokat kérek előre köszi mindenkinek.

11/L



2012. aug. 1. 22:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha kb 6 évvel idősebb lennél, akkor semmi baja nem lenne az anyukájának veled. DE! Te még kicsike vagy nagyon.Neked a tanulásra kellene koncentrálni nem a fiúkra. Nem bántani akartalak, ne haragudj.
2012. aug. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!