Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyi idő múlva álltatok készen egy újabb kapcsolatra?

Figyelt kérdés
komoly kapcsolatra gondolok
2012. aug. 1. 23:28
 1/8 Hole Hunter ***** válasza:
56%
Nagyjából 5 perc...
2012. aug. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mikor már nem sóvárogsz a múltadért és eszedbe sem jut milyen volt vele. Amúgy sztem annyi hét ahány hónapot együtt voltatok. Ha évekről van szó akkor meg kb. fél év, bár a környezet sokat számít :)

De a legjobb gyógyír egy újabb szerelem ;) 19/F

2012. aug. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Több éves volt.
2012. aug. 1. 23:39
 4/8 anonim ***** válasza:
ez a szakítástól is függ meg a kapcsolat milyenségétől. ha egy több éves kapcsolatból ajtócsapkodás nélkül léptél ki, hogy már a másikat nem úgy szeretted, akkor elég hamar vágyik az ember az újra..
2012. aug. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ha velem szakítana a barátnőm akkor valószínűleg én már nem vágynék új kapcsolatra. Nem tudom más hogy van ezzel, de nekem Ő az egyetlenem!
2012. aug. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
másfél évig voltam együtt az exemmel. szakítás után kellett kb. 1 hónap, mire kihevertem valamennyire, meg sok volt a probléma, megbízhatatlan volt a srác, úgyhogy ezekre gondoltam sokat, megkönnyítette a dolgot. aztán eltelt két hónap még, az alatt randiztam két sráccal, de nem jöttek be igazán, és akkor találkoztam a mostani barátommal, akivel már két éve együtt vagyunk. :) szóval szerencsés voltam, mert viszonylag hamar kihevertem, 3-4 hónapba telt. 24/L
2012. aug. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még nem tart ott a tudomány, hogy ilyen kis időt ki tudjon mérni.
2012. aug. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1,5 másodperc
2012. aug. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!