Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Miután tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Miután tényleg olyan jól kijöttem a csávóval?

Figyelt kérdés
Pár napja megbeszéltünk egy randit és még aznap szólt face-en,hogy nem ér rá,mert otthon segítenie kell,de én nem néztem fel az oldalra mielőtt bementem volna busszal-falun élek-.Mikor beértem,telefonáltam több soron,nem vette fel.Idegességemben írtam egy "szép" sms-t.Csak otthon láttam,hogy szólni akart és bocsánatot kértem az sms-em miatt,miután láttam,törölt az ismerősei közül.

2012. aug. 2. 00:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sz.rd le. Barom. Írj neki, hogy nem láttad, hogy rt és feleslegsen mentél be, és ideges lettél....mást nem tudsz
2012. aug. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt bebuktad. Felejtsd el.
2012. aug. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer aznap szólt akkor illet volna telefonon hívnia. Nem kell vele foglalkozni...
2012. aug. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Semmit. Ha aznap szólt hogy megbeszéltétek, tehát tali előtt pár nappal akkor teljesen jogosan törölt egy "szép" sms után. Nem sokaknak kell egy dührohamos, havibajos kis csaj...
2012. aug. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem meg olyan csavó nem kéne , aki fb ra bizza. Mi van ha nincs éppen netem?????és bemegyek potyára?? Akkor kérje el apukájától vagy anyuka, vagy egy fülke. 60 ft kb, de hivjon, szóljon, és tudja, hogy tudom, hogy nem kell bemennem....
2012. aug. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

NYugi, nem kell aláznod magad azzal, hogy még te érezd magad hülyén, amiért fb n irt, és ezért törölt...

Ennek így kellett lennie...egy ilyen sms után, én is törölném, de egyáltalán nem vagy havibajos hisztérika...nem kell neki elnézned, hogy egy ilyen miatt törölt...neked kéne megbocsájtanod neki, amiért fb n irt...ENNYI, legyen benned méltóság

2012. aug. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ugyanmár, nehogy ő legyen a hibás... Ha valakivel megbeszélek valamit, és közbejön valami, akkor szólhat facebookon, de várja meg, hogy reagáljak is rá valamit. Ha nem, akkor szerintem 21. században nem luxus egy nyomorult sms vagy telefon.

Én valszeg nem küldtem volna sehova a helyedben, hanem hazaérve én törlöm a halálba... Utálom az ilyen megbízhatatlan embereket.

21L

2012. aug. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatásokat!
2012. aug. 2. 01:06
 9/11 A kérdező kommentje:
A helyzet az,hogy amikor ki akartam törölni a számát a telefonomból és az érintőképernyős mobilomon véletlenül felhívtam,úgy hallottam,mintha azonnal fölvette volna.Persze amikor meghallottam,le is tettem gyorsan és töröltem a számát.
2012. aug. 2. 01:27
 10/11 pzst válasza:
sz*pd le a csávót.
2012. dec. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!