Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány barátom (ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány barátom (ebből kifolyólag fiú vagyok), összejött egy csávóval, én viszont féltékeny vagyok! Veletek is volt már hasonló?

Figyelt kérdés
Nem érzem magam szerelmesnek, nem is tudnék belé az lenni, barátok vagyunk ennyi. De egyszerűen idegesít, hogy másé.
2012. febr. 16. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
perszehogy...de gondolj bele, csak barátok vagytok, tehát nincs rá okod.
2012. febr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem másé, hanem mással van elfoglalva. Ha úgy érzed, hogy eddig a "tiéd" volt, tévedsz. Emberek vagyunk, nem pedig tárgyak.
2012. febr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
friend zone
2012. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lila nyuszi ***** válasza:
Volt, pedig én nő vagyok, állítólag szép.
2012. febr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!