Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt kocka párok?

Figyelt kérdés
Kocka, mint: szeretik a képregényeket (Marvel, DC), a jó filmeket (Star Wars, Gyűrűk Ura, Harry Potter stb...), játszanak is természetesen akár PC-n, akár konzolon, (esetleg még szeretik a régi rock/metál bandákat :D Mötley Crüe, AC/DC, Pink Floyd stb)és emellett eljárnak rendesen kocsmázni, bulizni, szórakozni.

2012. aug. 2. 01:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
49%
Yep
2012. aug. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Macs1209 ***** válasza:
Azért ez még nem kockaság :D
2012. aug. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
miért, nálad mi számít kockaságnak? :D
2012. aug. 2. 01:07
 4/28 anonim ***** válasza:
Mi is azok vagyunk! :D
2012. aug. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

"szeretik a képregényeket (Marvel, DC), a jó filmeket (Star Wars, Gyűrűk Ura, Harry Potter stb...), játszanak is természetesen akár PC-n, akár konzolon"


Pedig aki hobbiszerűen képregényt olvas/gyűjt, nem egyszer látta az ilyen kultuszfilmeket és fejből vágja a szövegeket belőlük és videójátékozik, az bizony kockaság :D ami persze jó dolog :D

2012. aug. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Barátom pesezik, meg vmi másik focis-t tol neten, én codozok, meg amnesia-b*zi vagyok. Nem vagyunk kockák, csak egy két játék van, ami megfog minket.

Sorozatban már más. Mind2nek megvan a maga világa.

2012. aug. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

titi, sunset:


ti hány évesek vagytok? :D

2012. aug. 2. 01:09
 8/28 anonim ***** válasza:
én 18, barátom 21
2012. aug. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Én 19, és a barátom is :D
2012. aug. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

és ti hova szoktatok járni így szórakozni vagy valami? :D (mi 18 és 20 (ja, amúgy miguel92 a barátom :3))


igazából csak azért érdekelne, mert már rohadtul zavar minket, hogy kb egy ilyen beállítottságú haverunk sincs.. :"D szóval valahol kéne ismerkedni :D

2012. aug. 2. 01:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!