Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm mostanában gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm mostanában gyakran sérteget. Miért van ez, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve vagyunk együtt. Én 17 vagyok ő 16. Elég gyakran f*szkalapozik, büdös f*szozik meg sokszor nagyon bunkó módon válaszol, lekiabálja a fejem ok nélkül. Régebben nem volt ilyen. Nekem nagyon rosszul esik ez az egész mégpedig amiatt hogy a legdurvább amit valaha mondtam neki az a hülye volt, bármennyire is mérges voltam. Mindig mellette vagyok ha szüksége van rám, mindig segítek neki, ő mégis így viselkedik velem.

2012. aug. 2. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
mióta? nem lehet, hogy csak megvan neki? bár akkor nem csinálná hosszabb távon.. mondtad neki, hogy rosszul esik? megkérdezted tőle mért csinálja?
2012. aug. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első lépés egy normális, csendes beszélgetés. Ha ezután is ezt csinálja, értesíts...
2012. aug. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 moslekosvodor ***** válasza:
Szerintem ha legközelebb valami hasonlót mondd válaszold neki azt h hülye pi**a de ugy h poénosnak tűnjön ha nevet rajta akkor semmi gond ha felháborodik akkor utána talán magába néz h miért is mondtad azt.
2012. aug. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
papucs vagy azért,légy már férfi és allj ki magadért
2012. aug. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mert hagyod magad. papírkutya vagy...
2012. aug. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hagyd ott a ge.ibe az ilyen nőt miért vagy vele egyáltalán szerinted ha valaki szeret valakit az ilyeneket mond rá? válj le add be a válópert ne élj idegességben jobbat érdemelsz ennél rengeteg lány van a világon akik normálisak és szebbek meg leszo.nak ha megkéred őket meg ilyenek az ilyet ott kell hagyni mer idegileg tönkretesz nekem volt egy nőm azt rugott ütött pofozott ordibált de az egész családja ilyen volt mikor mentem hozzájuk orditoztak egymással mondtam magamba hova kerültem te jézus uristen de akkor még tapasztalatlan voltam mert ez volt az első komoly kapcsolatom és megijedtem hogy milesz ha otthagyom tehát jódarabig nem tettem semmit aztán megembereltem magam és otthagytam a pi.ába aztán meg jött a ház elé a bolond genyó sírni fu nemtom mér jöttem össze ilyen nővel de leglaáébb ebből tanultam mostmár kétszer is átgondolom hogy kivel jöjjek össze vagy már észreveszem az intőjeleket ha valami nem oké és egyből cselekszem tedd te is ezt elvégre férfi vagy mindent bele!
2013. nov. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!