Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott a párom és vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nócikaa kérdése:

Elhagyott a párom és vissza akarom szerezni, hogy bizonyítsam neki hogy tudom másképp is csinálni!?

Figyelt kérdés

Nos 2,5 éves kapcsolatom ért véget, más lassan 3 hónapja... 18 éves lány vagyok, tudom hülyeség amit most mondok de tudom hogy ő az igazi, sajnos a hülyeségeimmel meg a hisztimmel kikészítettem... Ő AZ IGAZI!! Azt szeretném kérdezni hogy valakinek nincs-e meg Adam Joyrider féle ex visszahódítási könyv?! Mert hatalmas szükségem lenne rá, viszont nincs pénzem rá mivel nem dolgozom és a családom is épphogy el tud éldegélni:(

Légyszives ha valakinek megvan irjon és küldje el, és valamivel mivel tudom viszonzom... előrre is köszönöm....



2012. aug. 2. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Interneten biztos fenntvan!:)
2012. aug. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De nincs :S nem tudom letölteni sehonnan ingyenesen a pdf-et :S
2012. aug. 2. 21:10
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát, figyelj, el kéne engedni, ha nem váltatok el haragban, akkor egy ilyen akció tuti abban lennétek. Ha meg a hiszti nem tetszett neki, akkor ez szerinted fog? Én is nőből vagyok, szóval előfordul az ilyesmi, ez egy olyan 'hülyeséged' mint ahogy te magad kiválóan megfogalmaztad. :)
2012. aug. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De neeemm :S tudom hol hibáztam, tudom hogy miket tettem rosszul, és nem hagy nyugodni a lelkiismeretem, plusz még szeretem is őt. Próbálom elengedi, már külső szemlélőnek fel sem tűnne hogy valami fáj nekem, pedig mélyen a lelkemben ott van az a seb amit csak ő gyógyíthat be. Lehet hogy azt gondoljátok hogy ez a nő hülye meg stb... tudom én is ezt gondolnám... De ha valakibe van egy kis empátia megérti... Én nem szeretném ráerőszakolni magam, tényleg nem mert úgy vagyok vele hogy ami neki a legjobb. ( mondjuk elég szépen elbánt velem, megalázott stb). De akkor is be akarom bizonyítani neki, és magamnak is :(
2012. aug. 2. 21:33
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

"tudom hol hibáztam, tudom hogy miket tettem rosszul, és nem hagy nyugodni a lelkiismeretem, plusz még szeretem is őt"


És ha tudod hol hibáztál akkor mi változik? Egy 18 éves lány vagy aki tudja hol hibázott, ennyi. 18 évesen még nagyon gyerek vagy és ha biztosra veszem sok csalódás fog még érni. Nincs olyan, hogy igazi! Be kéne csukni végre azt a mesekönyvet. Van sok férfi aki sok szempontból megfelelő és nagyon sok lemondással és kompromisszumokkal lehet belőle megfelelő. Hódítsd csak vissza az exed azzal a könyvel mivel csak ennyi jut neked majd az életben. Elég az neked...

2012. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én 5 perc alatt találtam egy levelezőset:)
2012. aug. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves 21:39 :) Szerintem te egy nagyon lelkileg szegény ember vagy... már bocsáss meg... kicsinyes... és lenéző... előbb nézz magadba és utána bírálj... csak ennyit tudok mondani... szerintem te soha nem szerettél még senkit igazából és nem tudod elképzelni hogy milyen érzés is lehet ez hogy ha elhagynak úgy hogy te még imádod a másikat... Lehet itt hurrogni meg puffogni... de minek? Ha téged ez a téma hidegen hagy meg nem hiszel benne akkor minek is írsz ide? nem értem az ilyen embereket... Hogy igazi ? igen ő volt az igazi vagyis ő... és ezt tudod miből gondolom? abból az érzésből amit mindig is éreztem mikor a közelembe volt... Nem nagyképűségből de most is lehetne barátom már lehetne válogatnom, persze azok közül akik nem csak lyukra játszanak, mert az ilyeneket mindig lesajnáltam... de nem kell, mert szeretem... és szerintem az az 1 nagy bajod hogy túlzottan materialista vagy... az élet és a valóság sokkal több annál mint amit megtapasztalsz... de feleslegesen mondom mert úgy sem fogod fel... neked ez jutott:))))
2012. aug. 3. 17:38
 8/12 anonim ***** válasza:

Pedig igaza van. Túlkomplikálod, nem hiába menekül a pasid. Én is voltam iylen szerelmes ennyi idős koromban, sőt, 25 évesen is úgy bele szerettem egy nőbe, hogy a mai napig szeretem, csak nem lehet az enyém. De vele kelek, vele fekszek, sajnos gondolatban.


Te egy hsz alapján ne mond meg senkiről, hogy érzelemszegény vagy sem, nő létedre nem lehetsz ennyire felületes. Hisztis vagy elmondásod szerint, mai azt jelenti, hogy az is maradsz. Ez tapasztalat. Egy férfi nem tűri a felesleges hisztiket (viszont jó időben egy megfelelő hiszti simán szexi).


De szeritnem nem csak a hiszti miatt lett vége, lehet mással is szeretne lenni a barátod. Az a baj kérdező, hogy te egyedül magadat szereted. A HSZ-edben semmi mást nem lehet olvasni, csak hogy te így, meg te úgy, meg veled mi lesz, meg neked és stb.


Arra nem is gondolsz, hogy ő már nem szeret?

2012. aug. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Pofán basztál most azt igazsgágal az biztos... tényleg igazad van hogy csak saját magamat szeretem vagyis a kérdésemből ez tűnik ki, pedig csak egy picit tévedsz, mert magamat gyűlölöm.... Nem nem akar mással lenni.... tudom 100%osan ÉLNI AKAR!! a 21:39-es meg akkor válogassa meg a szavait akkor én se fogom érzelem szegénynek titulálni... ELŐSSZÖR ő ítélkezett, címkézett amit gyűlölök, főleg ha nem igaz, és nagyon kevesen mondják az igazat... Tudjátok mit a legnagyobb bizonyítás az lenne ha nem lenne bizonyítás... ezt úgy értem hogy elengedem, mert ugye ez a legfájdalmasabb,és a legnagyobb erőt igénylő dolog.... Ezen már úgysem változtathatok ennyi....
2012. aug. 8. 12:01
 10/12 anonim ***** válasza:

Dehogynem tudsz. Azt mondják a káposzta jó csak felmelegítve, a kapcsoalt nem. Hát szeritnem ez nem teljesen igaz, vagy nem minden esetben.


Próbáld meg egy kicsit máshogy közelíteni a sráchoz és egy kicsit átgondolni a kapcsoaltotokat. Egy próbát megér, ne maradjon már a levegőben a lehetőség. Hátha!

2012. aug. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!