Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azoknak, akik szerencsétlenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak, akik szerencsétlenek a párkapcsolataikban miért okoz örömet az, hogyha mindennek elhordják a másik nemet?

Figyelt kérdés

Nem gondolnak bele, hogy ezzel csak még tovább csökkentik az esélyeiket?

Nyilván egy srác se járna olyan csajjal, aki őt előtte kúrógépnek titulálta és a csajok se buknak olyanokra, akik lek_rvázták előtte őket...



2012. aug. 2. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
mert emberek vagyunk..
2012. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát nekem volt nem 1 nem 2 csalódásom de jobban védem a férfi nemet mint bárki más és miért? Mert olyan csodás fiú barátaim vannak mint másnak szerintem aligha.:) és ez sokkal többet jelent nekem mint mármilyen csalódás.:)
2012. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert egyszerűbb másokat hibáztatni, mint beismerni önmaguk hibáit, tévedéseit.
2012. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert euforikus érzést okoz a számukra az, ha levezethetik a feszültségüket úgy, hogy azt magyarázzák be maguknak, hogy a másik a hülye. Tipikus emberi tulajdonság... Jó estet! :D
2012. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Az a baj, hogy mindenki szeteotípiákra építkezik, és egy gyengébb jellem(értsd: olyan aki könnyen befolyásolható, túl naiv stb) könnyen áldozatául eshet ezeknek a sztereotíp elgondolásoknak. Valaki találkozik egy a vele ellenkező nemű emberrel, aki aztán csúnyán átvágja, elöbbi végül annyira kétségbeesik, hogy azt gondolja mostmár azt összes vele ellentétes nemű ugyan olyan mint az aki lelki sérülést okozott neki. Ezt megpróbálja másoknak is kifejteni hogy a saját sztereotípiáját a többiekre is ráragassza, így a végeredmény, hogy sok gyengébb jellemű egyén nagy megnyílvánulásából egy hatalmasnak közvélemény lesz egyes kor illetve nem csoportokról.

Nos szerintem ez rossz, de ezeket az embereket a kétségbeesés, és a reménytelenség, a megrögzöttség, esetleg a lelki fájdalom hajtja, és élvezetüket lelik abban ha az a réteg akit/amit ők elítéltek szenved esetleg kellemetlen dolgokat él át, mert ezzel egyfajta enyhülést élnek át.

Pff azt hiszem befejeztem a vélemény nyílvánítást:)

18/L

2012. aug. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem például sosem volt szerencsém a nőkkel és mégsem szidom őket ezért.

Inkább nem erőltetem a dolgot és nem foglalkozom párkereséssel és párkapcsolattal.


30/F

2012. aug. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ilyesmit soha nem értettem, azt hogy milyen egy személy nem a nem vagy a nemzet határozza meg.
2012. aug. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!