Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az korrekt a barátnőmmel szemben hogy másik lánnyal találkozom a tudta nélkül barátilag?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban vagyok így nagyon kicsi az esély arra hogy meg tudná. De én mégis az utolsó pillanatban lemondtam hogy találkozzunk, mert a lelki ismeretem közbe szólt. Viszont most haragszik rám ez a lány.
2012. júl. 30. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a tudta nélkül, az nem korrekt. Ha a tudtával, akkor igen.
2012. júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gondolom hatalmas fájdalom lenne a lánynak ha meg tudná hogy egy másik lánnyal találkozom barátilag. Tudom hogy fiú lány közt nincs barátság, és ezért is mondtam le. Egyébként ő is távkapcsolatban van. Már rég elhatároztam hogy kitartok a barátnőm mellett. De most haragszik rám ez a lány és szar érzés. :-( Egyébként én hoztam össze a fiújával.
2012. júl. 30. 13:46
 3/9 A kérdező kommentje:
Várom a további válaszokat.
2012. júl. 30. 13:54
 4/9 anonim ***** válasza:

Titkolózni nem korrekt dolog.

De a másik lány helyében én is haragudnék picit, főleg ha minden hátsó szándék nélkül, barátként tekintenék rád.

Mondd el neki, amit itt is elmondtál, hogy nem hiszel a férfi-nő barátságban és félsz, hogy rosszul sülne el, ha tovább barátkoznátok. Talán megérti, elfogadja a dolgot.

2012. júl. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor van baj, hogyha ekkora feneket kerítesz neki. Ha tényleg csak barátok vagytok, akkor szerintem nincs okod ezt külön elmondani, mert nincs is jelentőssége a dolognak. De ha te ekkora lelkiismereti kérdést csinálsz ebből, az eleve gyanús, az ember akkor érez lelkiismeret furdalást, ha van miért.

Rendszeresen találkozom fiú barátokkal, fiú társasággal, sőt a pasim haverjával is volt, hogy összetalálkoztunk a buszon, aztán megittunk együtt egy sört. Nem szoktam bejelenteni, engedélyt kérni, és nem is érzek lelkiismeret furdalást, mert nincs miért. Fiúbaráttal pont ugyanúgy találkozom, mint barátnőkkel, azt se szoktam bejelenteni, vagy csak ugyanannyira. Még soha nem volt ebből probléma, sőt, volt olyan, hogy úgy találkoztam fiú barátommal, hogy a pasim is odajött. Én is ismerem az ő lány barátait. Megértem a lányt, hogy haragszik, meg is van az oka rá, megbeszéltetek valamit és te ok nélkül lemondod, mégis mit higgyen.

Attól, hogy barátnőd van, még nem kell elzárkóznod a világtól, az hosszú távon problémákat okoz egy kapcsolatban. Főleg, ha még csak nem is együtt éltek, ezekszerint remeteként kéne élned otthon, egyedül... Az, hogy hűtlen leszel-e tőled függ, semmi köze ahhoz, hogy találkozol vagy beszélgetsz más lányokkal. Nem csajozás céljából teszed, tehát nincs ebben semmi...

2012. júl. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nézd, az eddigi kapcsolataimban soha nem csináltam abból gondot, ha a partnerem a tudtommal találkozott egy barátnőjével.

Viszont volt olyan, hogy a tudtom nélkül, sunnyogva, hazudozva... na akkor mindig, kivétel nélkül kiderült, hogy volt okom aggodalomra, és nagyon rosszat tett a kapcsolatnak.

Ha tényleg nem jelent semmit a másik, akkor beszéld meg a barátnőddel, hogy zavarná-e, ha találkoznál a másik lánnyal. Azt is elmondhatod, hogy egyszer már lemondtad, miatta, mert nem tudtad egyeztetni vele. Ez biztos jólesne neki.

2012. júl. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is akkor korrekt a dolog, ha tud róla. Az én barátomnak is vannak lánybarátai, és mindig szól, hogy mikor megy el velük, de azt sem úgy, hogy elengedem-e, hanem mintha a sima haverjaival találkozna. Eleinte persze úgymond "engedélyt kért", de igazából akkor is csak megkérdezte, hogy probléma-e ez. Én ugyanúgy, a fiúbarátaimmal ha kettesben találkozom, kizárólag barátilag, felvilágosítom őt róla, már előre. A bizalmat ilyesmivel előbb kiérdemled, mintha nem mondod el neki, lényegtelen, hogy különben megtudná-e, vagy sem. Olyan ember nincs, aki nem csinálna semmi olyasmit, ami a párjának nem tetszik, olyan viszont van, aki nem mondja el. Ha tényleg úgy érzed, hogy elkötelezted magad mellette, akkor egy titkolózásra alapuló kapcsolatot szeretnél indítani? Ha meg a barátnőd nem fogadná el, hogy vannak lány barátaid, akik mellesleg foglaltak, és akikkel néha szeretnél egy kis időt tölteni, akkor meg ott problémák vannak.


Mert fiú-lány barátság igenis létezik. Azaz, inkább haverság. Ha nagyon szoros a barátság, akkor igen, akkor előfordulhat, hogy az egyik fél többet akar, de persze, ott is lehetnek kivételek.


Attól a lánytól meg szerintem kérj bocsánatot, és mondd el neki is, hogy miért mondtad le a találkát. Ha meg félsz attól, hogy a barátnődnek nem tetszene, akkor esetleg kérdezd meg tőle, és mondd el neki is ugyanezt. Szerintem meg fogja érteni. Meg kéne neki.

2012. júl. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
El mondtam a lánynak hogy miért mondtam le a találkát. Hogy nekem nem engedte a lelki ismeretem hogy a tudta nélkül találkozzak vele. Mégis meg haragudott rám, pedig nagyon jó barátok vagyunk. :-(
2012. júl. 30. 15:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyilván, mert ez hülyeség. Én is megharagudnék. Ez olyan, mintha teljesen papucs lennél, és mindenhez engedélyt kéne kérned...
2012. júl. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!