Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kettesben találkozni egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kettesben találkozni egy lány ismerősömmel (a lány javaslatára, barátilag) mennyire korrekt dolog, ha van barátnőm?

Figyelt kérdés
Engem nem zavar, ha egyáltalán nem találkozunk azzal a lánnyal, csak nem akarok bunkó lenni vele. Bírom a csajt, de csak mint havert. Ennek ellenére nem tűnik ez jó ötletnek. Ha többen mennénk, az oké lenne, de nincs most épp olyan, akit hívni lehetne. Mit javasoltok?
2012. júl. 23. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen mondd meg a barátnődnek, hogy találkozol azzal a lánnyal.Ha most nincs senki akit hívhatnál,hívhatod a barátnődet is.Nehogy a barátnőd később tudja meg, hogy te találkoztál egy másik lánnyal, mert annak rossz vége lehet.
2012. júl. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha zavar a szitu, akkor inkább mondj nemet!
2012. júl. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ebben bizonytalan vagy, az rég rossz. Mondd le!
2012. júl. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ASOT ***** válasza:

barátnődnek mond meg.

ha nem fűznek hozzá szoros érzelmi szálak és a barátnőd nem hisztizik miatta hanem értelmes és megérti, akkor menj csak el.

2012. júl. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mondd meg a barátnődnek és menj el! Ne engedélyt kérj!

Véletlenül találkozhatsz régi lány ismerőssel. Vicces lenne, ha nem beszélgethetnétek, mert van barátnőd...

2012. júl. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem pedig várd meg amig elenged. mert ha forditott esetbe a lány is elmenne annak ellenére ha tiltanád elég rossz lenne gondolom ...
2012. júl. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hívnám a barátnőmet is, de most épp nincs itthon.
2012. júl. 23. 16:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen beszélj vele, bár ha bizonytalan vagy akkor inkább ne menj, ha később tudja meg hidd el hogy neki is rosszul esik! Ha nincs más szándékod, légy őszinte hozzá, díjjazni fogja, bízni fog benned.

Velem csinálta ezt a barátom, megértettem volna ha előtte! mondja el, de nem úgy hogy egy ismerőm látta őket kettesben este 9kor a városban és felhívott hogy tudok-e erről. (csak kettesben találkoztak késő este, később kiderült hogy a csajnak csak elterelésből volt barátja, az enyémet fűzte, így nem volt feltűnő).

Aztán a sokadik után amikor már tudtam mi a helyzet mondtam hogy persze menj csak boltba este 9kor de már nem hozzám fogsz visszajönni.

2012. júl. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!