Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, vannak olyan fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, vannak olyan fiú barátaitok akikkel nincsen semmi köztetek, nem is érdekel titeket, nem hajtatok rájuk, de még is jártok mindenfele akár még kettesben is, vagy ilyen nincsen?

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 13:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Egy lánnyal egész jól állunk, látok rá esélyt, hogy bizonyos időn belül összejövünk, de közbe jár fiúkkal ide oda, engem ez zavar, mert féltékeny vagyok, van valaki hasonló helyzetben? :(
2012. jún. 18. 13:37
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Persze, hogy vannak. Régi haverok még tinikoromból, nem fogok róluk lemondani, csak azért, mert közben már 3 éve együtt élek a párommal. Nyilván jóval ritkábban találkozunk, de találkozunk. Főleg az egyik sráccal lógunk mostanában többet, van ilyen, előtte MINDIG megkérdem páromat, hogy nem zavarja-e, biztosan nem gond, azt mondja, felőle oké, csak ne csaljam meg. :D

AMúgy meg ismeri őket és nincs velük semmi baja, kb. ugyanannyi ideje ismeri őket, mint én.

2012. jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Persze, a legjobb barátom is fiú. Persze ő az elején szeretett volna többet, de elfogadta, hogy én nem tekintek rá női szemmel, és azóta nagyon mély lett a barátságunk.

20/L

2012. jún. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

igen, vannak ilyen száraz barátok a lányok esetében, a srácok persze meg akarják húzni a csajt, de a csaj csak játszik velük, húzza őket, élvezi, hogy körülrajongják, fizetik a szórakozását, foglalkoznak vele


én olyan lánnyal, aki szárazbarátokból háremet tart, nem is kezdenék, mert még a végén engem is oda sorol


vigyázz, nehogy te is olyan srác legyél, akitől nem akar semmit, csak eljárkál veled, te meghívod, pereg az időd, ő meg aranyos, kedves, de semmit nem akar, pláne nem szexelni veled!

2012. jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!