Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az emberek miért nem szakítana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért nem szakítanak, amikor már régóta rosszul érzik magukat a kapcsolatukban?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ilyet ismerek, ahol ráadásul közben beleszeretnek másba, de inkább kényelemből együtt maradnak a régi párjukkal, akit már nem is szeretnek, csak még elvannak együtt egy kihűlt kapcsolatban.

Ez miért van? Főleg, aki mondjuk még csak 20 éves, miért gondolja, hogy együtt kell maradnia azzal, akivel 3 éve összejött, ha már most se jó? Ilyenkor még ott az esély a jobbra, nincs család meg semmi, és mégis.

Akik ilyen helyzetben vagytok, miért nem léptek tovább inkább? Mi a visszatartó erő?

Komolyan érdekelne, köszi a válaszokat előre is!


2012. aug. 3. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Társfüggőség, az ilyenek csak akkor szakítanak, ha találnak valaki mást, akivel már biztosan össze tudnak jönni. (Fiúk és lányok is csinálják.)
2012. aug. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem közvetlenül társfüggőség, közre játszhatnak érzelmi, anyagi okok is. Pl Én amiatt nem szakítottam anno a párommal, mert egy hihetetlenül jó viszony alakult ki a családjaink között, nem akartam a családját megbántani. Örülök is, mert idővel rendeződtek a problémák és boldogabb vagyok, mint valaha =) Jövő nyáron oltár elé állunk =)
2012. aug. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én azt gondoltam magamról, hogyha szakítok az exemmel, akkor soha többet nem lesz pasim, mert velem úgyse jönne össze senki, max valami olyan csávó, akire én se tudnék ráfanyalodni.

De végülis inkább egyedül, mint tovább vele, és rájöttem, hogy nem lehetek olyan rossz csaj, mint gondoltam, mert elég jó krapekokkal kavartam utána.

És komoly kapcsolatom is lett egy év után.

21L

2012. aug. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 4 év után éreztem, hogy nem kéne már folytatni. De addigra úgy összefonódott az életünk, közös lakás, közös minden, hogy egyszerűen nem tudtam elképzelni, hogy másképp is tudnék élni. Fél évet húztam még így le, és végül valóban egy másik srác segített abban, hogy tudjak lépni. Az első randi után úgy éreztem, hogy nem, egyetlen éjszakát sem tudok már eltölteni a páromnál. Egy hónapja történt a dolog, és minden félelmem beigazolódott, új munka, új lakás kellett, teljes új élet, nagyon nehéz... de megérte :)
2012. aug. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3: igen, ezt nevezik társfüggőségnek :)
2012. aug. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!