Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki tetszik nekem skypen keresztül akkor élőben is szimpatikus lesz?

Figyelt kérdés
Hónapok óta beszélgetünk skypen, most készülünk találkozásra ugyan olyan lesz mint a skypes videózásban vagy teljesen más?

2012. aug. 3. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:

ez relatív!

Az életben attól még viselkedhet másképp!


sokszor ott tud bukni a dolog hogy személyesen nem képes úgy viselkedni valaki, mint amikor egy jól megszokott környezetben van.


Egy biztos a gondolkodásmódját és az élethez való hozzáállását már ismerni fogod.

2012. aug. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyilván máshogy. Hülyeség a kérdésed, már bocs. Milyen válaszokat vártál erre?
2012. aug. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyan lesz mintha akkor találkoztatok volna először!
2012. aug. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

13:00 <- pro és kontra!


Mindenki másképp éli meg a helyzetet, másképp viselkedik és más véleményt alkot a kérdésről.


Nem vagyunk egyformák!

Én speciel skype-on is azt az oldalamat mutatom amit az életben.

De lehet hogy a másik oldalon ez nem így működik.


Én viselkedhetek a megszokott formában, ettől még más kép alakulhat ki rólam a másik félben.

2012. aug. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!