Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz, ha egy 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha egy 20 éves "nő" a nászúton is facebookozik?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az
2012. aug. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mókusgyilkos ***** válasza:

minimum fura :D és inkább """"nő""" vagy esetleg ""csaj"" de még inkább csak lány ott legalább nem kell idézőjelet tenni.


20 évesen házas? a mázlistája XD /jó mondjuk én nem vagyok a házasság híve de ő biztos/


bár ha minden áron házasodnom kéne és nászútra menni akkor ŐRÜLT MAJOM SZEX!!! egész héten [bármi is legyen az :D]


xy éppen üzenetet ír..

*bip*

"20 perc és itt vagyok nyugi mindent leírok még a kövi kör előtt" :D


mókás csaj lehet.


squirrels must die!

2012. aug. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát eléggé
2012. aug. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon is nagy gáz... el kéne gondolkozni hogy egyáltalán mi értelme is volt elmenni arra a nászútra.
2012. aug. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 yuda ***** válasza:

Nászuton sem lehet egész nap házaséletet élni, sőt még egy napon belül sem végig. Ez kizárt és aki mégis ezt állítja, az finoman szólva is lódít.

El tudom képzelni egy olyan szitut,hogy pasi kifáradt és alszik egyet,ő pedig belenéz a facebookba.

Nem kell képmutatóskodni. Most mit csináljon? Őrizze a férje álmát, ha ő nem fáradt, vagy takarítson?

Az megint más lenne, ha ahelyett csinálja. . ., de nem ez volt a kérdés, ez fel sem merült, hanem egyáltalán.

2012. aug. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az ha folyamatosan, az gáz. De nem csak rá nézve, valszeg kettőn áll a vásár..
2012. aug. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez most eléggé kétértelmű dolog,mert egyrészt lehet úgy is facebook-ozni hogy facebook fecebook facebook aztán leszarom hol vagyok meg a pasimat,meg a nászutat.

Meg lehet úgy is hogy kis házas élet itt egy fénykép ott egy fénykép,aztán ha van egy kis idő akkor a barátnőknek küldök facebook-ra képeket,hogy itt voltunk ott voltunk ilyen koktélt ittunk ezt csináltuk.... stb "SZERINTEM" aztán jöhetnek a lepontozások....

2012. aug. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Cicuskaaa123 ***** válasza:
100%
Az az egész nászutat végig fb-zod akkor gáz, ha csak néha ránézel, akkor nem :)
2012. aug. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne az?! Sosincs késő új partnereket keresni.
2012. aug. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!