Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek beszéljek a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek beszéljek a volt barátommal?

Figyelt kérdés

Két hónap után megcsalt (fb-on titokban elolvastam mit irkált a haverjával és azt írta neki, hogy hiányzott neki a jó szex, én szűz voltam, csak háromszor voltunk együtt, de nekem fájt, így nem lehetett úgy csinálni, mint egy bejáratott lánnyal...). Amint ezt megláttam, szakítottam vele, nem is voltam hajlandó beszélni vele, elküldtem.

Tudom, hogy azóta is volt a másik csajnál dugni. Írt, hogy mennyire sajnálja, nagyon hülye volt, megbánta.

Én megfogadtam, hogy nem beszélek vele többet, de azt hiszem most mégis szeretnék. Csak hogy tőle is halljam, hogy mi volt a gáz. Meg hát hiányzik is.

Az, hogy szinte minden nap együtt aludtunk, az, ahogy megcsókolt, ahogy rám nézett, hiányzik a családja is.

Tudom, hogy ez a két hónap semmi, de nekem nagyon sokat jelentett.


2012. aug. 4. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:
8====D
2012. aug. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Felejtsd el.Ennél sokkal többet és jobbat érdemelsz.Becsüld meg magad annyira,hogy nem mész vissza hozzá,inkább keress valakit,aki türelmes és igazán szeret téged.3-szor voltatok együtt,majd rögtön feladta a dolgot és inkább megcsalt téged,ahelyett,hogy veled maradt volna és segít neked,'tanítgat',míg bele nem jössz a dolgokba.Szerintem nem voltál elég fontos neki.Én soha nem jönnék össze olyannal újra,aki egyszer már megcsalt engem.Mi a garancia arra,hogy ha most megint megpróbáljátok és nem megy majd minden zökkenőmentesen,nem csal meg újra?


22/L

2012. aug. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hello. Halgass az öreg rókára:) Az érzelmek nem múlnak el egyik napról a másikra ez nem vitás. ha szeretsz valakit sajnos akkor is képes leszel szeretni, ha bánt téged. A megcsalás viszont alapjaiban rengeti meg a párkapcsolatot és azt az oszlopot üti ki, amelyiket úgy hívnak BIZALOM. Innentől kezdve soha nem fogod tudni elhinni, hogy ott van ahol mondja, azzal akivel mondja etcetc. Felejtsd el. Keress egy olyat, aki szerert, megbeszül és hűséges hozzád. Józsi
2012. aug. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék vele újra összejönni, semmiképp.

Csak tudni akarom, hogy mi értelme volt annak, hogy bemutatott az egész családjának és miért tervezett annyi mindent velem, miért mondta, hogy szeret.

Borzasztó érzés belegondolni, hogy az a pasi, akiről annyi minden jót hallottam és akinek olyan előélete van, amilyen (előző barátnője nagyon csúnyán átvágta, a srác egy évig futott utána mégis), képes volt így megalázni.

Közben meg azt mutatta, hogy milyen szép és jó minden.

2012. aug. 4. 10:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát mér bénáztál?!
2012. aug. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk mert annyira fájt, hogy nem tudtam mit csinálni? Gondolom te pasi vagy... nem érezheted ezt át. Meg biztos szűz is vagy. De te elsőre biztos igazi bika leszel és nem fogsz elmenni fél perc után. ;)
2012. aug. 4. 11:05
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne keresd meg. Csak abban az esetben lenne "jó ötlet", ha tényleg a régi önmagadról akarnál véleményt hallani, de annak valóban réginek kell lennie, ami azt jelenti, hogy te a jelenben már nem szereted a fiút, és nem kelt benned érzéseket, sem vágyódást utána. Szóval legfeljebb várj addig, amíg kialakul benned az objektivitás, de mire ez meg lesz, addigra lehet nem is leszel kíváncsi a srác véleményére, nem is akarsz beszélni vele, mert rájössz, csak az indokokat gyártottad, hogy újra láthasd.

De most még jelenleg úgy veszem ki indokokat gyártasz, és ez erősödni fog, hogy látni akarod. Sajnos a természet hülye trükkje, majdnem hogy jobban ragaszkodunk szakítás után a másikhoz, és kaparunk utána, mert az érzés elviselhetetlen, hogy megtörtént.

Az érzelmek múlásához idő kell, várd meg míg megnyugszol.

És tudd, hogy egy telefon, üzenet szüli a többit. Tehát egyel se kezd el.

2012. aug. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha jól olvasom 3-szor voltál vele együtt és akkor se ment, az viszont már elég gáz. Ott alul nem illetek össze.
2012. aug. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Van olyan lány ismerősöm, akinek még a 10. alkalom is fájt, nem élvezte. Utána kezdett belejönni, 3 éve együtt van a pasijával.

Nem tehetek róla, hogy nekem is fáj. Bár csak az eleje, utána jó.

Egyébként köszönöm szépen a válaszokat! Talán tényleg nem kellene vele újra találkoznom.

2012. aug. 4. 11:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe... :/
2012. aug. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!