Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora esely van arra, hogy...

Mekkora esely van arra, hogy nincs baba, ha semmilyen pozitiv, vagy negativ jele nincs a 11. hetig?

Figyelt kérdés

Ket het mulva lesz az elso uh-m es neha elbizonytalanodom percekre, hogy van-e egyaltalan babam.

Az elso babammal nem bizonytalankodtam igy, de akkor voltak terhestuneteim: fajt a cicim, nott mar az elso hetekben, volt enyhe mensis erzesem, hangulatvaltozasok, nott az etvagyam es hiztam egy csomot mar az elso trim. vegere, szekrekedesem is volt az elejetol kezdve.


Most elvileg a 11. hetben vagyok, de semmit sem erzek, egyedul a puffadas van meg es neha megszedulok, de ezen kivul a regi vagyok, igaz, hogy nem is vagyok az a tunetfigyelgetos tipus.


Azt sem indokolja semmi, hogy nincs baba, legalabbis nem gorcsolok, nem verzek, nem barnaztam, a folyasom teljesen normalis.


Idonkent csinalok terhessegi tesztet, olcso es nem tul minosegi, de meg ez is egybol pozitiv lesz mar akkor, amikor meg fuggolegesen az edenybe tartom, hamarabb megjelenik a tesztcsik, mint a kontroll es sokkal erosebb is, tehat hcg boven van a szervezetemben.


Ha gond lenne, akkor eszre vennek valamit?


2009. júl. 23. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül vennéd észre a bajt!

De örülj neki,hogy nem keseríti meg az életed az a sok rossz tünet.

Egy terhesség sem egyforma,erről már felvilágosított a dokim!

Minden jót!

2009. júl. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia én 6 hétben voltam utoljára dokinál.Volt szivhang én sem hányok tüneteim vannak /pisilés székrekedés cicifájás stb eddig életemben nem tapasztaltam ilyet,/Tudom hogy jól van a babám és Te is gondolj erre nincs semmi baj én 10 hetes 4 napos vagyok.12 hetesen megyek uh ra legközelebb nagyon izgulok de mindenkibe van egy egészséges drukk..:-))Nekem a dokim és a védőnő is azt mondta nincs baj amig nincs görcs és vérzés..Ne aggod Te sem annyit ..:-))Boldog babavárást!
2009. júl. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Probalok nem aggodni, de megis vannak bizonytalan pillanataim.

Tenyleg az a zavaro kicsit, hogy ennyire nem erzek semmit es aki tudja, hogy babat varok (igen kevesen), azok is mar kezdik megkerdojelezni. Nem beszolnak negativan, csak poenosan elutik a dolgot, hogy nem eppen ugy festek, mint aki lassan tul van a harmadan.


Azzal biztatom magam, hogy mehen kivul mar nem valoszinu, hogy van, mert most mar van akkora, hogy ha pl petevezetoben lenne, akkor biztosan begorcsoltem volna, fajdalmaim lennenek.

Amiatt meg mindig felhetek, hogy beindult-e a szivhang, vagy ha igen, akkor nem-e halt el idokozben.

De kb ket het es kiderul es az meg tok jo lesz, hogy nem csak egy korocsket, hanem egy komplett babat fogok latni es mar nagyon sok mindent meg tudnak nezni rajta. :-)


Azt tudjatok, hogy ha elhal a terhesseg, akkor mennyi idon belul jelentkezik valamilyen rosszullet az anyanal?

Mert OK, hogy nem mindig van azonnal tunete, de gyanitom, hogy elobb-utobb a noi test ki akarja majd tisztitani magat es megkezdodik a spontan veteles, vagy ha megsem indul meg, akkor laz, vagy hasonlo dolgok jeleznek azt, hogy baj van.

2009. júl. 23. 22:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden terhesség más! örülj neki,hogy ez a mostani nem visel meg annyira!

Másodszor:ha baj lenne,saját magadon éreznéd. ha egy baba elhal,te vérmérgezést kaphatsz miatta,ha spontán nem löki ki a szervezetetd. szóval már gyanus lennél magadnak!

2009. júl. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írj, ha voltál uh-n és ne aggódj!!!
2009. aug. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt, majd irni fogok. Meg nem volt uh, holnaphoz ket hetre lesz. dokozben sikerult lenyugtatnom magam, hogy biztosan nincs semmi baj, hiszen mar a 12. het veget taposom lassan, ha gond lenne, akkor kizart, hogy ne lenne mar valamilyen bajom, hiszen elhalt baba szerintem ennyi ideig nem marad bent a szervezetben.

Van szivhanghallgatom, amivel az elso terhessegemnel a 12. hettol mar hallottam a baba szivvereset, lassan eloszedem, mert elvileg mar kikerul ezen a heten a mehem teteje a szemeremcsont mogul es hallhatjuk ezt a babat is. Akkor meg megnyugtatobb lenne.

2009. aug. 6. 09:57
 7/7 A kérdező kommentje:

Tegnap este kiprobaltam a szivhang hallgatot, mert mar a 13. hetben vagyok, szoval volt arra esely, hogy mar hallhato.

Es megtalaltam, hallottam! :-)

Sok pici apro kopogas, elso hallasra ugyanolyan, mint az elso babame, szoval baba van a pocakban, az biztos. :D

2009. aug. 10. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!