Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác aki 4éve ismerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki 4éve ismerek és azóta szeretek is, viszont kb évente 1x ha látom és akkor is alig beszélek vele. Mégis szeretem és nemtudom kiverni a fejemből, ráadásul 12évvel idősebb. miért ragaszkodom ennyire hozzá?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki megkérdezné, hogy miért nem beszélek vele én az elején próbáltam de aztán szépen letiltott mindenhonnan :S:S:S és mégiss szeretem :S:S:S
2012. aug. 4. 22:45
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

zohan123: bízz a barátnődben, és becsüld meg lehet, most próbára teszi az élet a szerelmeteket de ne hagyjátok hogy e-miatt tönkremenjen :)



első: megkérdezhetem, hogy te hány éves vagy?

2012. aug. 4. 23:25
 12/26 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon ismerkedtünk meg. Szerintem a sors akarta így. Remélem hogy nem büntet a sors azzal, hogy szenvedek jó ideig, talán évekig, aztán közli velem hogy vége. :S
2012. aug. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
mindenesetre fő a pozitív gondolkodás, most ott van neked ilyeneken te ne is gondolkodj! :)
2012. aug. 4. 23:53
 14/26 anonim ***** válasza:
Talán azért mert sok pénze van-.- Egyébként helyesen tette, hogy letiltott, nem tudom mit akarsz egy 12 évvel idősebb pasitól, mikor majdnem az apád lehetne...
2012. aug. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
nincs sok pénze épphogy megtud élni....látom teis egy újabb negatív emberke vagy, te még sosem szerették idősebbet? a szeretetet nem érdekli a kor én meg nem tehetek róla =/
2012. aug. 5. 00:09
 16/26 anonim ***** válasza:
Köszönöm, ez jól esett. :)
2012. aug. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
zohan123: egyébként sok boldogságot nektek! :) én drukolok :)
2012. aug. 5. 00:19
 18/26 anonim ***** válasza:
Köszönjük. Sajnos nem sok embertől kapok lelki támaszt. Jól esik valakinek kiönteni a szívem. :)
2012. aug. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
nekem akár mikor írhatsz nyugodtan privibe is ha úgy gondolod, én szívesen meghallgatlak :)
2012. aug. 5. 00:23
 20/26 anonim ***** válasza:
Van facebookod? Ha igen, akkor légyszi privibe küldd el, mert úgy kényelmesebb beszélgetni. :)
2012. aug. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!