Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bolond lennék emiatt?

Figyelt kérdés

Nincs külön szobám.A tesómmal lakom lényegében egy nappaliban.

Az emeletet egészség és pénzügyi dolgok miatt nem tudták befejezni.Két éve neki állta,apránként megcsinálni.Mivel nem vagyok szakember így ez elég hosszú idő.Gyakran suli után is dolgoztam.Szünetekben,nyáron.

Ez a második nyaram.Nem jártam szórakozni,nyaralni.Már nem sok van hátra belőle szerencsére.

Nos hát elég nagy áldozattal járt.2 alakuló kapcsolatom ment tönkre emiatt.Mert én inkább dolgoztam,sosem értem rá,fáradt voltam stb... Már az ismerkedés sem megy.

Sokat olvastam itt,hogy elég sok tizenéves pár nélkül van,

és szeretnének valakit.Én meg ilyen dolog miatt elszalasztottam 2 esélyt is.

Hülyének érzem magam emiatt.Valóban az lennék?

F19


2012. aug. 5. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem, csak más a prioritásod. nincs ezzel baj, majd csajozol, ha kész lesz a ház és te is készen állsz rá. :-)
2012. aug. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem , jól tetted , hogy befejezted a házat :)

ha már van hova vinni a lány és kettesben lenni , úgy , hogy nem lógnak folyton a sarkadban szerintem sokkal jobb

2012. aug. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
23f
2012. aug. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, jobb ha van egy hely ahová elviheted a csajt, és nem pedig a közös szobában lébecoltok, és végülis még nem futottál ki az időből sem. Talán nem is csupán emiatt lett vége a kapcsolataidnak sem, de ezt igazából neked kellene átgondolnod.
2012. aug. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!