Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is szakítanátok vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is szakítanátok vagy csak én gondolkodok hülyén?

Figyelt kérdés
Én most augusztus 26.-án leszek 1 éve együtt a barátommal de nem valami leányálom vele a szex.. :S Mondogattam neki többször is hogy változtasson mindig mondta hogy oké ,rendben mindenképp. De ennek nem látom sosem az eredményét.Én próbáltam mindig kezdeményezni de csak jöttek a kifogások.. Egyre rosszabbul érzem magam ebben a kapcsolatban. De nem tudom mit kellene tennem. Várnom még hogy változtasson vagy ennek tényleg semmi értelme? Segítsetek légyszíves!
2012. aug. 5. 19:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Lehet hogy sokakat meglepnél, szóval írd le mi a baj, hátha mi még tanulhatunk belőle.
2012. aug. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Hát ez már igazából egy újra kezdett kapcsolat.Először nem működött. De még egyszer megpróbáltuk. Úgy tűnt hogyha mindent megbeszéltünk az újrakezdés elején így már jobb lesz.De jöttek ezek a problémák : Szex közben hamar elélvezett és engem nem elégített ki... és azt hittem hogy tudunk mi ezen változtatni hisz segítek neki minden rendben lesz. aztán mondogattam neki hogy akkor lehetne gyakorolni különbözőpózokban meg stb.. és voltak kifogások hogy most fáradt vagyok meg holnap dolgoznom kell stb..én ezt visszautasításnak vettem és ezért egyre rosszabúl érzem magam ezért is kértem hogy segítsetek..
2012. aug. 6. 13:50
 13/25 A kérdező kommentje:
És ez így van már hónapok óta... sajnos :S
2012. aug. 6. 13:53
 14/25 anonim ***** válasza:

tegnap 20:08 vagyok: Mint írtam jófelé gondolkodsz. Ráadásul már egyszer véget ért ez. Még mindig nem tudom hány éves vagy, de az biztos, hogy szex terén nem kapod meg ami kell. S ez még hagyján is, mert nyugodtan eljárhatnál félre, de mint írod nem ez a cél.

Nem kapod meg a figyelmet, s ez aggaszt jobban. S ez tényleg csak a szexnél vagy így vagy más területen is? Gyanítom a választ. Erősen gondolkozz el ezen, mert az élet rövid.

2012. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
hát igazándiból egy-két dolog még van, ami aggaszt de inkább ez az ami nagyon zavar engem.
2012. aug. 6. 14:22
 16/25 anonim ***** válasza:

ma 14:06 vagyok

s szerinted mi lenne a megoldás?

2012. aug. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
hát én nem szakítani akarok,meg nem megfutamodni ... várok még szerintem e-hónap végéig ,és ha még mindig nem látok változást, akkor ennek így nincs értelme. te mit tennél a helyembe ebben a szituációban? igen tudom te nem tudom hogy milyen a barátom természete, de mégis mit tennél? szakítanál most, vagy várnál még?
2012. aug. 6. 17:09
 18/25 A kérdező kommentje:
*tudod
2012. aug. 6. 17:09
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem értem most sem! És a hozzád hasonló nőket sem értem, bocsi. Tehát téged nem tud kielégíteni mert ő korán elmegy... De miért nem mutatod meg neki, hogy hogyan tud kielégíteni?! Miért nem kezditek veled a szexet és mikor kész vagy akkor jön az amiben valószínűleg az övé a nagyobb hangsúly?!
2012. aug. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
de az normális hogy minden egyes alkalommal kb 5 perc és elélvez? most nem részletezném hogy mit hogy csinálunk.. de miután berakja 5 perc kb és orgazmusa van .. esélyem sincs arra hogy én is élvezzem mert gyakorlatilag pár perc alatt le van zavarva a szeretkezés.. na most ezen kellene változtatni . ebben akarok neki segíteni és támogatni amit ő visszautasít... és engem ez zavar..mert így nem fog változni a helyzet.. és azért valljuk be kedves válasz adó hogy nemi élet nélkül egy párkapcsolat eléggé hiányos.. :S
2012. aug. 6. 19:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!