Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok emiatt?

Figyelt kérdés

Ma felmentem a fb-jére a barátomnak,(kértem többször, h törölje le magát, szerintem semmi jó nem származik abból, ha vkinek fb-je van)de eleinte nem állt szándékomban, csak úgy felejtette a gépet.(Tudom, szemétség, h megnéztem, de már nem tudok mit csinálni:S)


Tehát többször írt a barátainak csajokról, hogy így úgy megba*znám stb., meg kiderült a levelekből, hogy sokszor lekoptatott, én meg azt hittem fáradt a munka miatt, mert azt mondta alszik. Kiderült, hogy barátaival berúgott, és kiemelte, hogy még véletlenül se szóljanak nekem.


Erről szól egy felnőtt párkapcsolat? Én azt hittem a bizalom az alap, normális, hogy ilyeneket írt, és többször átvágott/lekoptatott?

Én teljesen más hitben éltem, nem hittem volna ezt, hogy ő ilyen. Én úgy gondoltam, hha vkinek barátnője/barátja van az nem így viselkedik, mivel ha csajozni/pasizni akarna szingli lenne. Nagyon megbántott, én csalódtam.

Mit gondoltok? Ti tudnátok folytatni, és bízni benne? Vagy felfújom? Válaszokat előre is köszönöm

22/L (2 éve vagyunk együtt)


2012. júl. 11. 18:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Aha. A barátod egy gyerek még. Keres egy férfit magadnak.
2012. júl. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vond kérdőre! Ha nem sikerül megbeszélnetek akkor szakíts! Amúgy én ezek után nem tudnék benne bízni. Nekem ebből az jön le,hogy ő csak egy bábuként kezelt téged és közbe éli a kis világát ha akar akkor átmegy hozzád...kicsit kétszínű nem gondolod?
2012. júl. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakíts vele... Ha így titkolózik és hazudozik, az már régen rossz. Jobbat érdemelsz nála, hidd el!
2012. júl. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
51%
Na,ezért nem jó facebook...
2012. júl. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítanék vele ezek után..
2012. júl. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Azért amit ott látsz azt oszd el kettővel. A haverjai előtt nyilván fenn akarja tartani annak a látszatát, hogy ő azért még független és erős, és holmi nő nem köti le örökre stb.


Szerintem azért először beszélj vele ezekről, mielőtt szó nélkül egy orbitális hisztivel kivágnád. Végül is fontos vagy neki, akár hogy vesszük, nem? és ő is neked. Szóval azt csinálsz amit akarsz, de viselkedj emberien...

2012. júl. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
ht alap h szakítanék .... hülye vagy ha vele maradsz...
2012. júl. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Tehát, beszéltem vele, de még azt is letagadta ami írásban ott van feketén fehéren. Én normálisan kérdeztem, csak a végén nem bírtam és elsírtam magam. Nem bírok már bízni benne azt hiszem. Nagyon ki vagyok
2012. júl. 11. 19:11
 9/21 anonim ***** válasza:

De jó! Minden apróságért szakítani kell? Megnézném én a válaszadókat, ohgy ilyen helyzetben mennyire lennének szakítóképesek. Szerintem némelyik még ennyél sokkal durvább dolgokat is lenyel, de másnak nagyon könnyű írni ,hogy szakíts.


Kérdező, ott rontottad el, hogy parancsolgatsz neki. Miért törölje magát FB-ról? Kell neki is valami felület, amin szórakozhat. És te beszélsz a bizalomról, amikro koslatsz utána, meg kilesed a fb-ját. Következő a levelezése, aztán a mobilja, mert jár neked, hisz te nagyon felnőtt vagy és szerited a párkapcsoalt arról szól, hogy a másik minden lélegzetvételéről tudni kell és mesélje el a tlejes életét, de pontosan, kivel mikor volt és atb. Ismerem a hozzád hasonló nőket. Bocsi, én a párodnak adok igazat, én sem tudnálak komolyan venni.

2012. júl. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Törölje magát egy közösségi oldalról miattad? Debutavagy :DDDD szakíts vele, ne kínozd a csávót
2012. júl. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!