Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig a rossz fiúba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a rossz fiúba szeretek bele?

Figyelt kérdés
Ha jobban belegondolok, eddig minden egyes fiú, akivel közelebbi viszonyba kerültem, vagy foglalt volt, vagy túl fiatal, túl távol lakott, rossz időben találkoztunk stb. Nem értem, mért vagyok ilyen szerencsétlen? Mért nem találok valakit, aki jókor van a jó helyen? Valaki, hasonló tapasztalatokkal?
2012. aug. 5. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Küldj már egy képet magadról. Hol laksz?
2012. aug. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ismerős szitu, csak én nőkkel voltam így. szinte az összes volt nőm problémás volt valami miatt. de mégis belementem a kapcsolatokba
2012. aug. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért,mert ilyen a női természet...

Én ezen nem is csodálkozom (egy fiú)

2012. aug. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!