Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el neki hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki hogy nem jön be nekem? Nem akarom megbántani!

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok és egy lány 2-3évvel kisseb mint én azt hiszem belémzúgott. kösz elöre a konkrét válaszokat! És kérlek ne jöjjetek nekem a helyesírással
2012. aug. 5. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
"Most nem szeretnék semmi komolyat, ne próbálkozzunk"
2012. aug. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amíg csak beszélgettek, ő nem hozakodik elő semmivel, addig nem szükséges összetörnöd a szívét szerintem.

De ha nagyon zavar (bár nem normális dolog, ha fiúként zavar, hogy lányok futnak utánad), akkor egyszerűen mondd meg neki, hogy nagyon jólesik neked, hogy helyesnek tart, de neked most más jobban tetszik/barátként tekintesz csak rá/húgodra emlékeztet/túl fiatalnak tartod...stb. Valami olyat, ami semmiképpen nem negatív, de mégis igaz.

2012. aug. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha rákérdez mondod hogy ti csak barátok vagytok.
2012. aug. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amig nem vagy biztos benne, hogy akar tőled valamit, addig szerintem fölösleges ezen gondolkoznod. Amúgy meg egyszerűen megmondod, hogy nem akarsz tőle semmit és kész. Egyenes válasz, köntörfalazás nélkül.
2012. aug. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek !
2012. aug. 6. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!