Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadható, ha a fiúm ölében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható, ha a fiúm ölében egy másik lány ült?

Figyelt kérdés
Nem mondanám ribizlinek a csajt, igaz nem ismerem, de első ránézésre nem tűnt annak. Egy képet láttam róluk, amin a barátom ölében ült a lány és nem tudok, mit kezdeni vele. Nagyon megbántva érzem magma. Az már gondolom tűrhetetlen lenne, ha rólam készült volna olyan kép, amin egy másik srác ölében ücsörgök...

2012. aug. 5. 23:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Dehogyis elfogadható...beszéld meg a barátoddal hogy mi volt ez.
2012. aug. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem elfogadható...
2012. aug. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
Én nem venném rosszul, nekem is szokott az ölembe más lány ülni és a barátnőm is biztos szokott más fiú ölébe ülni, de abból nincs semmi, főleg ha jó haverok. A megcsaláshoz azért egy kicsit több kell.
2012. aug. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%

nem fogadható el...ezt tudnod kéne neked is..

ha te ültél volna másik pasi ölében már elhordtak volna minden ribancnak..

tipikus pasi felfogás.

de én tuti,hogy nem békélnék meg ezzel.

2012. aug. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Nekem ez már nem férne bele...
2012. aug. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem elfogadható. Szerintem kérdezz rá, de higgadtan, ne úgy jöjjön le neki, hogy hisztizel, mert abból csak veszekedés lesz, nem fogtok semmit megbeszélni.
2012. aug. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
neeeeeem
2012. aug. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
a csajt leütni a pasit meg megrugni :D
2012. aug. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Faggasd ki hogy mi volt ez. Nekem is rosszulesne és rákérdeznék.
2012. aug. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

14 éveseknél esetleg...


Szerintem az intimitás két emberre tartozik, a párkapcsolat két résztvevőjére. Mivel az én világomban az ölbe ülés bőven az intimitás kategóriájába tartozik, ezért nálam nem fér bele. Ha bele gondolok, még anyukám ölébe sem szoktam beleülni, pedig őt aztán tényleg nagyon szeretem.


24/n

2012. aug. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!