Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadható, ha a fiúm ölében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható, ha a fiúm ölében egy másik lány ült?

Figyelt kérdés
Nem mondanám ribizlinek a csajt, igaz nem ismerem, de első ránézésre nem tűnt annak. Egy képet láttam róluk, amin a barátom ölében ült a lány és nem tudok, mit kezdeni vele. Nagyon megbántva érzem magma. Az már gondolom tűrhetetlen lenne, ha rólam készült volna olyan kép, amin egy másik srác ölében ücsörgök...

2012. aug. 5. 23:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%

Nem elfogadható. Ha a csaj leszbi lenne, akkor se illene beleülnie a pasid ölébe, neki meg engedni. Én megértelek most nagyon hogy bánt, én ma találtam pasim múltkori bulijáról fotót amin egy haver csaja ül ölében. Ezen rágódtam ma hogy hogyan nyugtassam le magam, hogy holnap ne essek neki a kérdőre vonással, és jöjek ki én hülyén belőle.

Ez megalázó dolog.

2012. aug. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
16%
Hát nem tudom én elég közvetlen ember vagyok és akárki ölébe beleülök vagy megölelgetem. Ha most ez lencsevégre kerül és valaki kiakad rajta az a személyiségembe köt bele... Ha a barátom ölébe üldögélne egy lány, megkérdezném ki az illető de nem csinálnék akkora ügyet belőle. Elvégre egy kapcsolat a bizalmon alapszik nem?
2012. aug. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. majd beszélek vele én se tudom elfogadni ezt. pláne h már egy éve együtt vagyunk...
2012. aug. 6. 10:16
 14/16 A kérdező kommentje:
meg nem vagyunk már gyerekek én 19 ő 23
2012. aug. 6. 10:16
 15/16 anonim ***** válasza:
50%

en mondtam h kapd el a kukacat aztan legkozelebb meggondolja majd h mit tesz ;)

ha nem akk lehet rajta szoritani is :D

2012. aug. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
12/15-ös itt nem a bizalomról van szó. Szimplán az egy intim közelség ahogy valaki irta. Én is beleülök a pasim ölébe, és nem viselném jól ha egy másik lány ülne ott helyettem.
2012. aug. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!