Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez valóban így lenne? Éretebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valóban így lenne? Éretebb férfiak válaszát várom.

Figyelt kérdés

Van egy nagyon kedves férfi ismerősöm, aki az idén tölti be a 28- életévét.Sokszor eljárunk mindenféle szabadtéri programokra, sport eseményekre, és nagyon jól megvagyunk.Már már annyira, hogy érzem köztünk a "szikrát" vagy, hogy is mondják ezt.Én 18 éves vagyok, és korban fiatalnak érzem magam mellé.De szívesen új alapokra helyezném a kapcsolatunkat.Viszont félek, hogy a 25 feletti pasik, az idősebb, érettebb nőkhöz vonzódnak.

Akkor ez most, hogy is van?



2012. aug. 6. 01:43
 1/4 anonim ***** válasza:

A srác mindjárt 30 lesz! Ha magamból indulok ki, akkor ez az az életkor mikor csak az számít egy nő életkorában, hogy elmúlt-e már 18.

Szerinted miért veled jár?

2012. aug. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Persze, azt tudom, hogy felnőttnek számítok de nem ezt szerettem volna.

Az a fajta lány vagyok aki szeret tenni a dolgokért, és szereti megtenni az első lépést, csak félek a visszautasítástól.Nem vagyok vele egykorú, vagy nála idősebb, és sok dolgot olvastam, hogy inkább az idősebb nőkhöz vonzódnak.

2012. aug. 6. 02:02
 3/4 anonim válasza:
ember fuggo, a ferfiaknak nem az szamit, hogy hany eves vagy hanem hogy mi van a fejedben. a erett a gondolkodasod es ezt ki is mutatod fele akkor nem lehet gond a kapcsolatototkban, es a lenyeg illjetek ossze. masra nincs szukseg, csak boldogsagra :)
2012. aug. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

függ néhány dologtól.

pl ha agyagilag jól el van eresztve a srác,akkor simán szóba jöhet fiatalabb lány is tartós kapcsolatra.

mert a fiatalabb ugye anyagilag nem tud részt venni a közös jövő építésében,míg egy idősebbel lehet ebben is számítani.

de testileg a fiatalabb korodbeli a nyerő,az egyértelmű,csak ugye más a két dolog kapcsolatban,ilyen ínséges időkben.

amúgy én 26 voltam amikor összejöttem a 17éves bnőmmel.

8 éve vagyunk együtt.

2012. aug. 6. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!