Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyesek miért érzik cikinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyesek miért érzik cikinek a pukizást a párjuk előtt?

Figyelt kérdés

azoltól kérdezem akik együtt élnek!


(szerintem természetes)


2012. aug. 6. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
mert egyesek balf@szok
2012. aug. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen, de nem mertem ilyen konkrétan leírni :D
2012. aug. 6. 12:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi se nyomjuk egymás elött, ez persze nem jelenti,h ha véletlenül becsúszik, nagy bűn:D Annyi,h mi is gátlásosabbak vagyunk, ennyi.
2012. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hiába természetes, attól még undorító, és büdös. De ha véletlenül megesik, hát ez van.
2012. aug. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kapcsolat elején szerintem simán válóok. Mi 9 éve vagyunk együtt, és néha becsúszik, de olyankor is cikizzük egymást érte. Legyünk már felnőttek, a munkahelyeden sem ereszted el hangosan.
2012. aug. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nem munkahelyről volt szó hanem párkapcsolatról, az más tészta még jó, hogy ott nem csinálom...


elég furcsa párkapcsolatod lehet ahol még a pukizás 9 év után is ciki, nem irigyellek

2012. aug. 6. 13:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Én finnyás vagyok, vállalom. Előttem ne pukizzon meg böfögjön direktben, ne túrja az orrát és ne csámcsogjon, ha együtt eszünk. Magában azt csinál, amit akar.

Ha becsúszik, nem csinálok belőle gondot, mert mivel emberek vagyunk mindketten, tudjuk, hogy szokott a másik pukizni, de ne gázosítson el az előző napi bablevessel, ha nem muszáj.

2012. aug. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 s.J válasza:
Hát nem is tudom,én is ezen filozofálok már 2 hete.Valaki adjon egy komoly választ.
2012. okt. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!