Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal egy hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal egy hónapja vagyok együtt, de a barátai úgy érzem nem kedvelnek, és ez eléggé rosszul esik! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátja mondta is neki,hogy csak azért fogad el,mert vele vagyok együtt! A másik barátja pedig szemmel láthatóan nem bírja,ha "hisztizem" Aláírom,hogy hisztis vagyok,de a barátom nagyon jól kezeli,mindig bocsánatot kérek utólag,nehezen tudom szabályozni,de utána mindig mondja,hogy semmi baj,nem is hisztiként kezelte! Egy hülye p***ának hisznek nagyjából,akinek agya sincs,csak azért,mert miniszoknyát,és magassarkút hordok!

Nagyon rosszul esik ez az egész! A barátom azt mondja,hogy ne foglalkozzak velük,mert ők nem is ismernek engem,de mi lesz ha később tele beszélik a fejét mindenféle hülyeséggel? Eleve ritkán találkozom a barátommal,és néha azt érzem nem is akar találkozni velem! Fel sem hozza,hogy találkozzunk! Azt mondja mennyire szeret,és ha együtt vagyunk,akkor is,de én most,hogy végre megkapott kicsit sem érzem azt,hogy fontos lennék neki...


2012. aug. 6. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:

"Egy hülye p***ának hisznek nagyjából,akinek agya sincs,csak azért,mert miniszoknyát,és magassarkút hordok!"


Nem drága, nem azért hisznek annak. Azért, mert hisztis pics@ vagy.

2012. aug. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha telleg szeret nem törödik majd a haverjaival.. te meg ne ragodj ezen, mert nem fogod elvezni a kapcsolatot.. es csak bizalmatlan leszel vele.. azmeg nem jo.. a hisztivel kapcs. mindig szamolj el magadban 10ig ha meg mindig ideges vagy gondolj arra hogy szereted es higatan megbeszlni jobb , minthogy egyszer megunja es azert legyen vege mert megunta!! :))
2012. aug. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 walk w1th mee ***** válasza:

"Egy hülye p***ának hisznek nagyjából,akinek agya sincs,csak azért,mert miniszoknyát,és magassarkút hordok!"

Nyugi nem hisznek annak..az vagy

2012. aug. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm ezeket a válaszokat is!
2012. aug. 6. 15:09
 5/8 Pj0tr ***** válasza:

Most mit vártál? Itt hisztizel, hogy nem is vagy hisztis, de azért mégis egy kicsit, de utólag bocsánatot kérsz...

Szóval, akkor összegezzük a tulajdonságokat:

- Hisztis

- Pics@

- Agyatlan


Jajj... Bocsánatot kérek. Nem akartalak megbántani.

Nalátod. Mielőtt kivered a palávert gondolkodj. Ez a mentalitás az élet semelyik területén nem gyümölcsöző.

2012. aug. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Remélem azért az életedben nem mindenkit pár mondat alapján ítélsz meg! Leírtam a problémám,ez nem egyenlő a hisztivel. Úgy fogalmaznék,hogy panaszkodtam! Szoktam hisztizni,ha adnak rá okot. Lány vagyok,ez nem mentség rá. Próbálnék változtatni rajta! Nem hiszem,hogy nektek egyáltalán nincs semmilyen rossz tulajdonásotok! Persze,egyből támadjuk a másikat,aki csak segítséget kér!
2012. aug. 6. 16:09
 7/8 anonim ***** válasza:

hát figyelj ha a barátod haverjai nem bírnak az kb olyan mintha az anyja utálna. ez így működik, mert míg te simán együtt lennél egy olyan fiúval akit nem kedvelnek a barátnőid náluk beindul az a dolog hogy ha a haverjai nem bírnak úgymond nem tud veled "felvágni" vagy büszke lenni mert nem kíváncsiak rád a közvetlen környezetében lévő emberek.úgyh itt most az a teendő mivel mint mondtad " félsz hogy telebeszélik a fejét" igen tele fogják hogy mért vagy egy ilyen hisztis pics*val,ez sokkal jobb mint az.úgyhogy édesem kőkeményen meg kell szerettetned magadat velük. legyél laza,jófej,próbálj barátkozni, mond meg a havernak hogy sajnálod, hogy eddig csak a rossz oldalad ismerte meg, de ne legyél túl nyalizós ne akaszkodj rájuk.ja és NE HISZTIZZ. ha valami nem tetszik akkor majd másnap elmondod a barátodnak vagy diszkréten hívd félre ne duzzogj nyílvánosan senki sem szereti.egy idő után hidd el hogy megszeretnek.

nekem is kijutott egy ilyen semmibeveszem a nődet minek vagy vele haverral.nos a kapcsolatnak vége szakadt.. a haverral még mindig beszélünk néha együtt is bulizunk

sok sikert! ;)

2012. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg kicsit visszafogni a hisztiket, főleg ne a pasid haverjai elött csináld. Az hogy hogyan öltözködsz egy dolog. Nem egy pasim volt aki mondta hogy a haverjai mikor megláttak azt hitték egy p.csa vagyok, és pozitívan csalódtak. Nem baj az ha csinos vagy de gondolkodj mielött hisztizel valami miatt. Próbálj meg beszélgetni a haverjaival bármilyen témáról, biztos van valami közös dolog.
2012. aug. 7. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!