Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos barát vagy pasi?

Figyelt kérdés

Elsősorban lányok válaszát várom!

Miért kergetnek el a lányok azzal hogy inkább maradjunk (legjobb)barátok? Miért jó nekik egy sima barát mint egy párkapcsolat? Nem tudom mi lehet benne rossz, pedig amiért eddig legjobb barátok voltunk(megtudunk mindent beszélni) az csak jobb lehetne és a dolgokat még intimebben ki tudnánk adni magunkból. Félnek attól hogy ha nem jönne össze akkor eltávolodnánk egymástól? Pedig egy bizonyos lánnyal úgy érzem hogy ez nem történhetne meg.


2012. máj. 16. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Én akár többet is el tudnék képzelni veled, kedves srácnak tűnsz. 24/F
2012. máj. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Arra még nem gondoltál, hogy azért mondja ezt, mert nem jössz be neki, mint férfi, csak lelki szemetesnek tart?


Üdv a klubban!

2012. máj. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kukori Parancsnok ***** válasza:

Egyetlen szabályt jól jegyezz meg: Ha valakinek kellesz, azt látni fogod. Ha kifogásokat keres, akkor nem kellesz neki. Ha azt mondja, maradjatok csak barátok, nem kellesz neki. Ha azt mondja, fél a kudarctól és az eltávolodástól, NEM kellesz neki. Ha azt mondja imád mint barát de..... akkor N-E-M K-E-L-L-E-S-Z neki.


Na most hogy ezen túlestünk.. Én is ugyanilyen voltam.. azóta felvettem egy arrogánsabb, beképzeltebb, pimaszabb stílust, és bár a testem sz.r, és különösebben jól se nézek ki, nagyon jól állok a nőkkel. Neked is ajánlom, a humorérzék fontos, és ne legyél túl érzelgős amíg még nem a tied.. Legyen rosszfiú imaged.

2012. máj. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ezt nem úgy kell érteni hogy egymás vállán sírunk, hanem hogy a fontosabb dolgokat megbeszéljük de nem úgy mint a többi baráttal.


Én nem tudom magam elképzelni rosszfiú image-el. Nem vagyok az az érzelgős típus hogy nyalom a csajok seggét de nem jutok egyről a kettőre. Nem tudom mit csinálok rosszul vagy mit nem csinálok de egyszerűen nem megy.

2012. máj. 16. 23:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Friend-zone... Van ilyen. Nem jössz be neki, mint pasi. Szerintem nem sokat tehetsz. Egy biztos, ne erőltesd, és ne legyél erőszakos, meg ne nyomulj, mert azzal fogod elriasztani őt magadtól. Hagyj mindent úgy, ahogyan van, s lehet, hogy később ő is megszeret majd, és többet akar.

Egyik legjobb barátnőm most együtt van a legjobb barátjával, akinek sokáig kerülte a társaságát, és nem tudott rá másként tekinteni, csak barátként, de most meg már össze is költöztek és nagyon boldogok együtt. A srác türelmes volt, kitartó, de nem nyomulós, és a barátném egyszerre csak megszerette.

Szóval ne add fel, van még esélyed. De ha nem akar tőled többet, azt is el kell fogadnod. S ha meg akarod tartani a barátságát, akkor ne változtass a dolgaidon.

2012. máj. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Nekem inkább pasi kéne, nem akar többet számomra akkor marad barát. Nem tud úgy érdekelni egy pasi sem, hogy csak barátilag.


21/N

2012. máj. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Berakott a csaj a friend zone-ba. Ezzel nemigen tudsz mit csinálni. Ha fontos neked a lány és nem tudod magad elképzelni rosszfiúként akkor maradj olyan, amilyen vagy, de ne lihegj folyton a sarkában. A nők nem akarnak olyan pasit, aki ugrik minden szavukra, mint Pavlov kutyája a csengőszóra.

Ha türelmes vagy és megmaradsz az az ember, aki vagy, akkor két dolog történhet:

Vagy megszeret a csaj, vagy találkozol valaki mással, akinek bejössz.


Évekig jártam ebben a cipőben, barátnak jó voltam, de pasinak nem, meg folyton csak a bolondját járatták velem a nők. Mivel a macsó, flegma stílus nagyon távol áll tőlem, maradtam az a jólelkű srác, akit mindenki kihasznált. Rossz volt egyedül, de aztán totál váratlanul találkoztam egy lánnyal, aki legalább olyan lökött, mint én, bírja a humoromat és olyannak szeret, amilyen vagyok... már 2 éve és lassan ideje lesz eljegyeznem. :)


Szóval kitartás és fel a fejjel!


F/29

2012. máj. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szeretem mikor látom hogy nem vagyok egyedül ezzel és lelket öntenek belém.
2012. máj. 17. 11:57
 9/9 anonim ***** válasza:
2012. máj. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!