Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lanyok miert mondjak az atlagos kulseju pasikra, hogy csunya?

Figyelt kérdés
Meg mit jelent az hogy csunya? Zsiros a haja? Pattanasos? kover? Szakallas? De mikor brad pitt szakallas, zsiros haju meg akkor is tetszik a noknek. Nem ertem.
2012. jún. 22. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező bradhez ne hasonlítsd egy gazdag híres szinészhez az más ha szaros a seg*e lyuka akkor is szép mert ő Brad pittttttt
2012. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem minden lány, vannak kivételek. ;) De hát mindenkinek más az ízlése.
2012. jún. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja jól mondod. Én is csak legrosszabb esetben vagyok átlagos, nem is egy lány szerint helyes vagyok és nem is értik miért nem volt még barátnőm. Erre fel legutóbb egy csak szexre hajtó 14 éves, azelőtt meg egy 16 éves plázás kislány csúnyázott le. De hogy miért voltam nekik csúnya, azt nem magyarázták meg, pedig kíváncsi lennék, miért van az, hogy a lányok egy része helyesnek tart a másik meg csúnyának, a harmadik meg átlagosnak, közömbösnek és le sem sz@r. Ki érti a nőket?
2012. jún. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mas az izlesuk? Nem ezt veszem eszre. A legtobbnel a birkanyaj szindroma van jelen? A legtobben az ilyen cronaldo, cristofel, bieber tipusokra nyaladzanak. Ha elter ettol a tipustol akkor mar karognak, hogy nem helyes pasi. Pl egy kiraly l norbira nem nagyon sokan mondjak azt hogy helyes pasi. Ugyhogy nem hiszem hofy kulonbozne az izlesuk. max abban hogy szemszin, hajszin.De a nyalgep tipus pasi valahogy az alap.
2012. jún. 22. 22:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Jajj, ezek még csak kis taknyok. :) Nem kell adni a véleményükre. Bár még nekem is van pár hónap a 18-ig. :P
2012. jún. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
huszonéves korban is tök ugyanez megy
2012. jún. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pl volt itt olyan kerdes hogy bejon nektek david guetta. Aki szerintem nem ronda hanem atlagos pasi. Jott 15 komment abbol 12 azt mondta hogy neeeeeeeem. Budos ringyok mind akik nyalpasikra eheznek.
2012. jún. 22. 23:01
 8/10 A kérdező kommentje:
Teljesen igaz, huszoneves korban is azt latom egyetemi diszkokban.hogy az ilyen colin farrel fele szabalyos arcu pasikra tapadnak, meg ilyen kirakatfiukra, nem pedig az atlagpasikra.
2012. jún. 22. 23:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Meg az is a baj, hogy legtöbben a külsőt nézik. Hiába 'tökéletes' valaki külseje, ha a lelke mélyén romlott.
2012. jún. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát kedves kérdező, azzal a Cristofel nevezetű "egyeddel" szóba nem állnék, akkor se, ha ő lenne az egyetlen ember a földön...úúúúristen...ne is emlegessük :D És csak hogy a te példáiddal éljek, Király L. Norbi valóban nem helyes, de én simán összejönnék vele, mert a stílusa k.va jó :D :D 24/L
2012. jún. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!