Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami jó ötlet, mit adjak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami jó ötlet, mit adjak a páromnak 1 évre? (én L/17, ő F/18)

Figyelt kérdés

Tudom, rengetek ilyen kérdés van, de eddig nem találtam olyan jó ötleteket, remélem valaki segít nekem :$ Egy kis segítség a segítésetekben :D -->szereti a motorját (simson)

Először arra gondoltam, h az egy év alatt készült képeket kinyomtatom egy naptárnak, de már nem vagyok benne biztos, h ez lesz a legjobb ajándék, hiszen még csak augusztus van, és a 2013-as naptárat nem tudná még használni.. :/ Előre is köszi a normális válaszolóknak!:)


2012. aug. 7. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ajándékozás kategóriát is feltalálták..v mi annak a neve
2012. aug. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Simson?Azt nagyon jó féle nekem is volt néhány.Hozd ide nekem a simsonját akkor nagyon meg fog lepődni!
2012. aug. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
:DDDD nem szabad, él hal érte... :D
2012. aug. 7. 18:23
 4/12 anonim ***** válasza:
:DD Pedig jó ötletnek tűnt! :D
2012. aug. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A naptár jó kiindulópont! Inkább csinálj kettőtök képeiből, egy albumot. Ilyet én is csináltam a barátnőmnek! 18/F
2012. aug. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon jó ötlet volt:D


Kedves 18.25-ös ! Köszönöm az ötletet, erre is gondoltam, csak a képek kinyomtatása kb mennyibe kerül?

2012. aug. 7. 18:28
 7/12 anonim ***** válasza:
Mázlista a srác, hogy ennyire törődsz vele :) Talán tényleg a fotóalbum a legjobb ötlet :D
2012. aug. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
18.34-es köszönöm, aranyos vagy, remélem annak érzi magát ő is :) ééés igen, már én is egyre jobban úgy érzem, főleg azért, mert most megy Egyetemre.. talán még el is vinné magával a koliba.. :$ nem tudjátok, hogy kb mennyiért csinálják a fotókat? :)
2012. aug. 7. 18:38
 9/12 anonim ***** válasza:
18:25 vagyok. Nekem sokba került, mert magas felbontásó képeket csináltam. Nekem úgy vol egy 10-es. De ez a minőségtől,és a mennyiségtől is függ.
2012. aug. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
de csinálhatsz egy szép montázst is közös képekből:)
2012. aug. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!