Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami jó ötlet, mit adjak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami jó ötlet, mit adjak a páromnak 1 évre? (én L/17, ő F/18)

Figyelt kérdés

Tudom, rengetek ilyen kérdés van, de eddig nem találtam olyan jó ötleteket, remélem valaki segít nekem :$ Egy kis segítség a segítésetekben :D -->szereti a motorját (simson)

Először arra gondoltam, h az egy év alatt készült képeket kinyomtatom egy naptárnak, de már nem vagyok benne biztos, h ez lesz a legjobb ajándék, hiszen még csak augusztus van, és a 2013-as naptárat nem tudná még használni.. :/ Előre is köszi a normális válaszolóknak!:)


2012. aug. 7. 18:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az én barátomnak Aprilia RS50-es motorja van és csináltattam neki egy pólót,aminek a hátán ez a minta látszik: [link]

Nagyon tetszett neki és hálás volt érte. Tudnám javasolni esetleg,hogy valami motoros cuccot csináltass neki.:)) Én a pólót 2500 forintból hoztam ki.:) Ha fotómontázst csinálsz és van nyomtatód, akkor vegyél bele fotópapírt és sokkal olcsóbban megúszod, de szerintem a legkedvesebb közös képetek bekeretezve is gyönyörű ajándék.:)

2012. aug. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)) Már megrendeltem a képeket a rossmann oldalán, 58 kép+szállítással kijöttem 1000 ft-ból! szóval albumot kap:D amúgy már ilyen pólót kapott a barátom a névnapjára:))) csak azon annyi állt, h i (L) simson meg a hátulján egy simson volt:D de köszi szépen mindenkinek :))
2012. aug. 20. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!