Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti hogyan szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan szeretitek ha udvarolnak nektek?

Figyelt kérdés

Adtok biztató jeleket, vagy semmit?


Gyorsan kiábrándultok és mást kerestek..?


Ha többen udvarolnak nektek akkor megmondjátok annak akit esélytelennek tartotok, vagy hagytátok bizonytalanságban, had essen le neki a tantusz magától..


F.25


2012. aug. 7. 20:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Sok kérdés ez így egy estére.
2012. aug. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
A főcim legyen az elsődleges de a többire is jó lenne válasz
2012. aug. 7. 20:31
 3/21 szamóca.. ***** válasza:

ln a humoros embereket szeretem, valószínű a meglepetés 100szál rózsa nálam nem lenne befutó udvarlás.

biztató jeleket akkor adok, ha már egyértelmű hogy akar valamit (mondjuk ha már gombolja kifelé a nadrágját, előtte sosem lehet tudni)

nem, én nehezen jutok el bármeddig bárkivel, mert válogatós vagyok. de ha valaki felkelti az érdeklődésem akkor kitartó vagyok.

megmondom ha esélytelen. vagyis, első körben egyértelműen jelzem hogy ne közeledjen. ha nem esik le neki, akkor megmondom.

2012. aug. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem vagyok lány, de annyit tudnék erről mesélni:DD De ez így egyszerre tényleg sok...24F
2012. aug. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 szamóca.. ***** válasza:
55%
5#: a csokit szeretem, a virág felesleges ;D (csakviccvolt)
2012. aug. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Egyik sem gond! Nem Úr, aki nem herdál!!! ;)
2012. aug. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 szamóca.. ***** válasza:
tévedés, a kreditjeidet mással is növelheted. a csoki is felesleges. (ez leginkább még a kérdésre válasz, csak kommunikációba ültettem :) )
2012. aug. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha valaki tetszik nekem akkor szeretem ha udvarol. Ha nem tetszik akkor hagyjon békén. És megmondom ha valakivel nem akarok barátkozni. Az más kérdés, hogy sokan nem fogják fel. Úgyhogy azért a fiúkról is lehetne mesélni...
2012. aug. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ja és: bíztató jeleket akkor adok ha nekem tetszik az illető és biztosan tudom, hogy én is neki.

Nem szoktam kiábrándul és mást keresni, mert eleve nem tetszik meg minden nap egy pasi, és nem a párszerzés körül forog az életem, szóval nem szoktam fiúkat hajkurászni.

2012. aug. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Kár a gőzért.....
2012. aug. 7. 21:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!