Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti hogyan szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan szeretitek ha udvarolnak nektek?

Figyelt kérdés

Adtok biztató jeleket, vagy semmit?


Gyorsan kiábrándultok és mást kerestek..?


Ha többen udvarolnak nektek akkor megmondjátok annak akit esélytelennek tartotok, vagy hagytátok bizonytalanságban, had essen le neki a tantusz magától..


F.25


2012. aug. 7. 20:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Kreditjeimet? Ajajjj... :D
2012. aug. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 szamóca.. ***** válasza:
55%
vagy a szívemben elfoglalt helyed, ha szentimentálisabban szemléled... én szeretem egyszerűsíteni, és tárgyiasítani az érzéseim :D
2012. aug. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Azt akarod mondani, hogy azt a mély nyomot amit szíved meglódítása közben okoznék, Te kreditben mérnéd? :)))
2012. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 szamóca.. ***** válasza:
71%

na jó ez így tényleg durva... csak azt mondom, hogy minden embernek van egy értéke... mint a piaci érték. na jó, ez is durva. :D igazából tettekkel érzelmeket váltasz ki bennem, jókat és rosszakat, és veszítesz el alkalomadtán... ha visszatérek a kredites példára, egy doboz csokiért kapsz mondjuk x kreditet, amit elérhetsz azzal is, hogy emlékszel rá melyik a kedvenc helyem a városban, és arra sétálunk haza. na jó ezutóbbi több pontot ér mint a csoki, de most nem jut eszembe egyenértékű :)

tehát igen... ha teszel valamit értem, az kivált bennem egy érzést. és minél több jó érzést kiváltó dolgot teszel (nem feltétlen cselekedet) annál jobban foglak szeretni, és neked az annál jobb. tudod, megéri kedvesnek lenni :D

2012. aug. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Bonbont nem szereted?
2012. aug. 7. 21:35
 16/21 anonim ***** válasza:

Kedves Szamóca!

A hosszú és nem utolsó sorban "túlbonyolított" válaszod soraiban azt olvasom, tehát "mérnéd"!?! :)))

;)

2012. aug. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 szamóca.. ***** válasza:

nem:) ne ajándékkal hódíts meg egy nőt. figyelmességgel, humorral.

ajándékokkal könnyen megdönthetsz néhány szerncsétlen puncit, de ezek nem nők... habár nagyanyám szerint a nőnek ki kell harcolnia havi legalább egy ajándékot, de ebben nem hiszek.

2012. aug. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 szamóca.. ***** válasza:
mérem is... az embereket :)
2012. aug. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Szamóca akkor te örülnél egy két kis meglepetésnek ha jól sejtem..

És ha verset írnék neked például..?

Persze nem így látatlanban...

2012. aug. 7. 21:39
 20/21 szamóca.. ***** válasza:

te félreértesz engem...

nem, sajnos eléggé szeretem az irodalmat ahhoz hogy ha verset írnál neked, valószínű nem tetszene. egyébként sem szeretem az érzelmeket szavakkal bonyolítani.

mondok egy példát: exem azzal vett le a lábamról (az volt a zutolsó csepp legalábbis), hogy egyszer kinn ültünk, és elhatároztuk hogy pizzát rendelünk. egyet ketten, mert csak nálam volt pénz és csak egy pizzára. rá bíztam a döntést, mert nekem mindegy volt mit eszünk. ő pedig a kedvenc pizzámat rendelte, mert emlékezett rá mi volt az.

2012. aug. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!