Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan reagálnátok arra ha a volt pasitok megjelenne a házatok előtt (virággal vagy valamivel)?

Figyelt kérdés

Ti mit tennétek? Mi lenne a legjobb mód arra hogy visszaszerezzem őt?


kb. 1 éve szakítottunk nem találkoztunk nem is beszéltünk sokat...A legjobb barátnője mondta is hogy még mindig szeret de valamivel megbántottam.

17/f



2012. aug. 7. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbáld be faszi, aztán majd kiderül.
2012. aug. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 K-9 válasza:
Irj neki leveleket persze nem telefonon irsz neki egy kis vesikét,hogy mennyire szeretedd nekem sikerült. :)
2012. aug. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

sok mindentol fugg.hogyan valtatok el,van-e a lanynak uj baratja,stb.

talan kevesbe lenne eros,ha inkabb eloszor felhivnad,es puhatoloznal egy kicsit.

2012. aug. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha épp otthon van és rá is ér és jó kedvű és egyedül is van netán még nincs is pasija sem, akkor talán... Bátraké a szerencse apukám! :) De azért járd körbe a dolgot!!! :)
2012. aug. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem volt azóta egy barátja sem...én voltam az utolsó
2012. aug. 7. 22:22
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez szerencsére nem történhet meg, mert elköltöztem és nem tudja, hol lakok, de ha ide jönne, biztos elküldeném melegebb éghajlatra. Ehhez tudni kell azt is, hogy azért mentünk szét, mert félrelépett.


Ne haragudj, de 1 év után jut eszedbe ilyesmi? Én biztos nem kezdeném újra. 25N

2012. aug. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 23 vagyok, én sem, de 17 éves a srác. Egy próbát megér, hátha. Pont az egy év miatt.
2012. aug. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

En orulnek neki.Legalabb megtudnam milyen erzes viragot kapni egy pasitol :')


18/L

2012. aug. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én anno mindig vittem, amíg foglalkoztattak az érzelmi szarságok. :D
2012. aug. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Okkal ér véget egy kapcsolat, és nem olyannal, amit egy csokor virág meg tudna oldani.
2012. nov. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!