Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a barátnőm majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm majd elhagyott hangulat változásaim vannak mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszúl esett mert büszke típus vagyok talán kicsit túl büszke is, de nem egoista.. testépítek 186 cm vagyok és 110 kg izom, és elhagyott azt hiszem ,hogy egy 34 éves fasziért akinek gyereke is van.

Elég agresszív voltam vele 3 esetben is, mert úgy éreztem ,hogy uralkodni akar rajtam és annyira idegesített ,hogy megütöttem. Soha nem lettem volna ilyenre képes és én is mindig azt mondtam ,hogy mennyire undorító dolog, és nincs az az ok amiért kaphatna egy nő pofont. Ez a kapcsolat annyira nem működött, hogy egész egyszerűen irritált már 6 hónap után a jelenléte egyáltalán nem bíztam meg benne de mégis szerettem vagy inkább nagyon ragaszkodtam hozzá.

És akkor most szakítottunk 3 napja és már egy új pasija van és azt mondja, hogy ő most szerelmes és mennyire boldog vele, és soha nem akarja ott hagyni.

És nem mondom ,hogy nem tudom magam túl tenni rajta és nem is akarom már vissza kapni mert tudom ,hogy nekünk nem is szabadott volna össze jönni. Amúgy ő akart velem hónapokig győzködött ,hogy jöjjek vele össze és megvolt értem őrülve..de akkor is nagyon bánt a dolog megsérült a büszkeségem és tudom ,hogy bosszúnak szánta...amúgy én 19 ő 25 éves

Össze vagyok sokszor zavarodva egyszer nagyon jó kedvem van máskor meg nagyon rossz...és bármit tettem úgy érzem , hogy ebben nem csak én vagyok a hibás. Amúgy a szex is működött de nagyon nem illetünk össze, folyton veszekedtünk elöttem egy 9 éves párkapcsolata volt amibe megcsalás minden volt(amúgy nem volt százas egy nő)...ez a hangulat változás elmúlik? mert legszívesebben oda mennék és szét verném azt a faszit, de csak a büszkeségem miatt de tudom , hogy nem érné meg. Úgy érzem mintha egy baklövés lettem volna neki, pedig nem egy jó csaj szó szerint dagadt 89 kg de amikor együtt voltunk nekem ő volt a legszebb, és ezt sem értem ,hogy nem szép és mégis 3 nap alatt mást talált, én meg itt vagyok egyedül.:/



#fuckkapcsolat
2012. aug. 7. 23:32
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Amúgy először én dobtam majd könyörgött és össze akartam vele jönni én is már. Aztán ezután dobott.
2012. aug. 7. 23:34
 2/21 A kérdező kommentje:
(rendszeressen kimozdulok)
2012. aug. 7. 23:34
 3/21 legly ***** válasza:

Énis ugyan ebbe a cipőbe járok éppen, csak a csaj 14 én meg 16 de eléggé, sőt, nagyon kibebaszottul rosszul esett!! =/ =((


tod, vele az a baj, hogy könnyen széttárja a lábait, s...szal érted/értitek.. =//


De akk is fáj =((

2012. aug. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
igen tudom , de nem értem, hogy az ilyen ribancok most ettől boldogok? nem veri őket az isten mindent megkapnak amit megsem érdemelnek.. szó szerint féltékeny vagyok rá..
2012. aug. 7. 23:39
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Annyira birom ezt a dumát hogy sosem lettem volna képes arra hogy megüssem de úgy felidegesített.....

SZÁNALMAS VAGY HOGY 110 KG-OS LÉTEDRE KÉPES VAGY MEGÜTNI EGY NŐT..... Teljesen mindegy hogy mit csinált.... Már pár napja is Te írtad ki ugyanezt azt a sztorit szerintem ott válaszolt egy srác, na olyan egy igazi férfi.... Nem te. most is mi az első.... odamennék szétverni a faszit ez ám a színvonal.....

2012. aug. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem egy rohadt mocsok vagy. Nem csak azért mert megütötted (és nézzük már meg azt, hogy te milyen erős vagy hozzá képest), hanem mert ócsárolod. Dagadt? Na és? Akkor minek jártál vele? Nem szép és még is talált pasit. Hát kétlem, hogy te lennél számára a megfelelő pasi. Undorító vagy.
2012. aug. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Elég ribi a csaj. Szard le! Nem érdemled meg, ha már ő megérdemelte a pofont, akkor húzzon. Nő vagyok, de útálom az ilyenértetlen libákat! Ne érezd magad rosszul miatta, ha már őt sem érdekled.
2012. aug. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 legly ***** válasza:
Ági, végülis igazad van, a csaj nyugodtan ütheti a pasit, de szted ez nem gáz..? Őszintén..? am énis ennek a híve vagyok h nem ütük meg egy lányt se, s még birom, és bírni is akarom..
2012. aug. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Amúgy igen...ő is folytogatott meg pofozott.
2012. aug. 7. 23:44
 10/21 A kérdező kommentje:
Azért mert beszóltam neki néha, mert már annyira idegesített.
2012. aug. 7. 23:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!