Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felhívott filmet nézni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhívott filmet nézni a barátom hozzájuk. Jogosan gondolom, hogy szexelni akar? Még nem voltam pasival soha.18/L

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk együtt, de én túl korainak tartanám még, hogy lefeküdjünk. Nem fog kiakadni szerintetek, hogy én még nem szeretném?
2012. aug. 8. 11:24
1 2 3
 1/24 Mókusgyilkos ***** válasza:
hát ha ki akad ha nem akk se szeretnéd akkor meg miről beszélünk? am nem feltétlenül az a cél bár tény h elég nagy közhely filmnézés ürügyén megfektetni 1 csajt.
2012. aug. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy szexelni akar!
2012. aug. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
nem biztos :) hidd el, úgy is elszórakoztok majd, ha tényleg csak filmet néztek. ha szeret téged, vagy komolyan gondolja a kapcsolatotokat, akkor nem lesz probléma, hogy te még nem akarod :)
2012. aug. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. aug. 8. 11:30
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
nem esélytelen, hogy szexet akar. De a te döntésed, és ha a barátod, akkor ezt tiszteletben tartja. Ha csak egy begerjedt kan, akkor meg rúgd tökön:)
2012. aug. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Antimod ***** válasza:
Ezt én ilyen bevezető felhívásnak érzem, amiből sok minden lehet, ha mindketten akarjátok. Filmnézés és szex is.
2012. aug. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
51%
Nem biztos,hogy szexelni akar,lehet,hogy csak leakar pipáztatni,bár nem tudom,hogy még azt is korainak tartod-e.
2012. aug. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
22%
és ha szex, akkor mi van?! Benne vagy már a korban.
2012. aug. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Mókusgyilkos ***** válasza:
paráztassátok már be még jobban szegény csajt így se fosik még eléggé XD
2012. aug. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Szerintem se feltétlen gondolt arra... ha meg arra is gondolt és nem akarod, ha normális megérti :)
2012. aug. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!