Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet megkülönböztetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megkülönböztetni hogy egy fiú azért közeledik felém hogy csak lefeküdjünk vagy járni akar?

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 02:44
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Egyszerű ha nem adod oda magad neki csak fél év utan akkor tud várni és szeret ha nem tudott akkor megvan a válasz a kérdésedre!
2012. aug. 6. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%

Randizz vele, ismerd ki, tudsz informálódni az ismerősein keresztűl is, hogy milyen ember, sok eszköz van.


Én pl csak olyan csajokkal járok akik azért csinosak, nem bombázók, de meglehet velük jelenni. Tűzoltásra meg jöhet kevésbé vonzó is.

Ez csak az én példám mások nem biztos, hogy ilyenek...

2012. aug. 6. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. nak: fél év? És akkor fél évig egyikünk se szexeljen? Na ne már.
2012. aug. 6. 04:51
 4/9 anonim ***** válasza:

ha tudnád, h hányx fél évet nem szexeltem!!! és ez még mindig nem volt ok, h minden szembejövővel megtegyem. párkapcsolatot akartam, van még néhány dolog amivel el lehet ütni az időt. addig is megismerem. hasznos lehet.

35N

2012. aug. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Sehogy, mert ha jól néz ki, fel se merül benned, h csak szexet akarna. Ha nem néz ki jól, akkor meg össze se jössz vele.
2012. aug. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BlackSword ***** válasza:
100%
Sehogy... A nőknek csak a fejfájós számuk van, de a férfi igazi színész...
2012. aug. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért a nőket se kell félteni, ha színészkedésről van szó, de az már más tészta :)
2012. aug. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem is fél évet, de mondjuk egy két hónapot várhatsz, annyi idő alatt azért fel lehet mérni, hogy kb mik a szándékai, meg azért látszik egy emberen, hogy hogy viselkedik veled, mennyire tisztel, hogy érzi magát veled...stb

Ha egyből lefekszel vele, akkor szerintem nincs olyan módszer, amivel ez megállapítható.

2012. aug. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is várhatsz vele, hogy meglásd, hogyan viszonyul hozzád.


Meg lehet állapítani abból is, hogy a közeledése mi felé irányul (pl csak a külsődet dícséri a belső helyett, keresi az olyan szituációkat ahol erre lenne lehetőség pl randi helyett lakására hív, nem érdeklik a beszélgetések hacsak nem a szexről van szó...). Akinek csak arra kellesz, annak hamar kellesz. Az nem fog hónapokat várni. Ha azt látja, hogy neked több idő kell, akkor ha rendes kapcsolatot szeretne vár rád, ha csak arra kellenél akkor nem fog, mert lesz más aki könnyebben jön neki.

Esetleg várj addig amíg hivatalosan együtt nem lesztek, amikor megkér barátnőjénk, mert azt úgyis csak azok teszik, akik komolyabban gondolják. Ha rákérdez, csak mondd azt, hogy "dehát nem is vagyunk együtt, én kapcsolaton kívül nem fekszem le senkivel" stb persze ha Te ezt szeretnéd.


Ha gondolod és nem éreznéd tőle rosszul magad közben / utána, feküdj le vele, akkor hamar kiderül. De amint leírtam van más megoldás is, ha pont ezt szeretnéd elkerülni. :)

2023. máj. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!