Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit válasszak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit válasszak? (sehogy sem tudom eldönteni. )

Figyelt kérdés
1 hete elmentünk bulizni a haverokkal és megismerkedtünk 2 lánnyal, azóta én az egyikkel nagyon jóba lettem, csak sajnos élőben ritkán láthatnám, mivel kb. 20 KM-re lakik tőlem. Facebookon rendszeresen írunk egymással, és a legközelebb mikor találkozhatnék vele, az 18.-án lenne egy bulin, csak sajnos épp akkor mennénk Balatonra a haverokkal kirándulni, és én nem tudom, hogy hová menjek, mert a lányt még szeretném látni a nyári szünet alatt, de ha elmennék kirándulni, nemhiszem hogy láthatnám egy ideig, és egyszerre nem lehetek 2 helyen... Szerintetek melyik lenne a helyes választás?

2012. aug. 8. 12:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20km öcsém... bele ne halj ekkora távolságba
2012. aug. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Válassz engem.
2012. aug. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 MKs ***** válasza:
Haverok - balaton nem hiszem h igy ilyen tavolsagbol mukodne a kapcsolatotok...
2012. aug. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én nem mondanék le egyikről sem, hanem úgy intézném a dolgokat, hogy mindkettő beleférjen. Azért 20 km nem akkora távolság, hogy ne lehessen megoldani a találkozót. Csak akarni és tenni kell érte. :)
2012. aug. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem olyan nagy a távolság, de akkor is, szeretnék vele lenni a buliba, de a haverokkal is el akarok menni a Balcsira...
2012. aug. 8. 13:02
 6/14 anonim ***** válasza:

ez most komoly? 20km a probléma?


én bejárós vagyok és 20km-re van a sulim, és semmi problémám nincs vele :D


beérek minimum 25 perc alatt busszal maximum meg 30-35 perc! :D


szóval sztem ez csak számodra kifogás!


20 km semmi, ha az ország másik végén lenne megérteném :D

2012. aug. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát öcsém,hogy abba a 20 km-be bele ne halj!Olyan nagy távolság mint Jeruzsálemtől Makó!

Tudod feltalálták már a vonatot,sőt a buszt is :D

2012. aug. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
te jó ég-20 km???? Vonattal negyed óra. Ha ennyit nem bírsz menni utána, inkább a haverokat válaszd.
2012. aug. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Vonattal oda nem tudnék elmenni, busszal valamikor el fogok oda menni, de 18.ig biztos nem...
2012. aug. 8. 13:05
 10/14 anonim ***** válasza:

tényleg nem értem mi a baj, nincs egy szabad fél órád lebuszozni? nem ér ennyit a csaj?

akkor jobb is ha a haverjaiddal mész... a csaj meg addig talál olyan pasit aki utazik érte 20 km -t :D

2012. aug. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!