Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babakocsiválasztás. Nem tudom...

Babakocsiválasztás. Nem tudom eldönteni mi alapján válasszak. Jók ezek a 3in1 multifunkciós babakocsik? Városi használatra kellene, liftes házban lakunk.

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp mérjétek le a liftet, hogy mekkora kocsi fér bele, a mi babakocsink 3 centivel nagyobb, mint anyukáméknál a lift, így mikor ott vagyunk, nem tudjuk felvinni, én meg izgulhatok, hogy megvan-e még...
2011. febr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindig azt nézd meg először,hogy hány kg a kocsi.Kell e lépcsőn felvinni vagy levinni ha mentek valahova.Nem mindig segítenek az emberek cipelni.Mekkora kerekek vannak,milyen minőségű utakon mész.Minnél rosszabb annál nagyobb kerék kell.Mekkora az autó csomagtartója?2 irányba szeretnéd tolni?Nekem van egy eladóm ha érdekel.

[link]


Ehez egy matrix hordozó kellene ami mózes is meg egy adapter és megis van mindened.Babakocsi,lábzsák,esővédő,autósülés és mózes.

2011. febr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Épp az előbb írtam le ezekről a véleményem, 2vel újabb kérdésnél, szerintem olvasd el. :)

2011. febr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem is ezek a paraméterek,mint Neked!Város és liftes ház!Ilyenem van és imádom!


[link]

2011. febr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

U.i.: Nézd azt, hogy a babának jó legyen. Legyen széles, legyen téliesíthető, nyáriasítható. PL. Amit írtam ott Bergon 2dx, annak a hátulja lecipzározható nyáron, és akkor eltfúj rajta a szél. de van hozzá téli karfa, meg lábzsák, emg minden, és jó tágas. Mivel új desing, így már nem olyan, mint a régi bergonok, sokkal könnyebb, irányítani nagyon könnyű, és nagyon szép színekben kapható. Van egy raf-pol twist nevű utánzata is, ami 40be kerül mindennel egyben, (csak hordozó kell hozzá), de van lábzsák, táska, szunyogháló, stb.

Én vettem egyszer egy olyan kocsit, ami nagyon szép volt, kicsire csukható, könnyű, imádtam. Csak épp a baba nem fért el benne... :S Azóta ez is szempont. :)

2011. febr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az espiroról: nagyon tetszetős,szép!


De: Kagylóüléseset nem vennék sosem. Abban ha fektetni akarod a gyereket, akkor égnek áll a lába...

2011. febr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hááát nem tudom:D!Az enyémnek nincs égben a lába:D!És imád benne aludni!
2011. febr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van.


[link]


Még nem próbáltuk, de barátnőmnek is ilyen volt, és nagyon-nagyon jó közlekedni vele városban is. Kifejezetten szereti a pesti macskaköveket. :)

2011. febr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

14:37

nekem is bergon 2dx van, nem győzöm dícsérni! imádom! most szedtem szét sportkocsinak, olyan kicsi és könnyű lett, hogy csak na!! nyáron szellős, télen zárt, szuper!

2011. febr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik, bár még nem használjuk. De mivel nem első gyerek, tudtam, mit kell kipróbálni a boltban. És nagyon meglepődtem, mikor könnyebb volt irányítani, mint a csudaszép 3:1ben babakocsit.
2011. febr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!