Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek, ha az "anyóso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha az "anyósotok" féltékeny lenne rátok és zavarná, ha nem gazdag családból származnátok?

Figyelt kérdés

Szóval 16 és fél éves vagyok a barátommal bő 2éve vagyunk együtt és valamiért most megbolondultak a szülei mert durvák velem, amikor náluk vagyok, és amikor utoljára itt volt az anyja akkor teljesen kifordult magából ( bár elég gáz mert vendégségben volt nálunk) és üvöltött velem majdnem megtépett mert, hogy féltékeny rám mert "elveszem" tőle a pici fiát,( és röhögök a markomban) mert ő jobban szeret engem mint az anyukáját. Szerintem ez érthető mert tiniii!!! De az anyja teljesen megbolondult eltiltotta tőlem utána már az is probléma volt, hogy a mi vagyoni helyzetünk teljesen más mint az övéké...és még ragozhatnám az ehhez kapcsolódó dolgokat. Jaj és a legcifrább a dologban a barátom pesten él, én pedig szegeden, ugye ez 200km...

Szerintetek menthető még a kapcsolatunk a családi viszály ellenére vagy teljesen el kellene dobnunk ezt a 2évet?

Nagyon szeretem őt meg minden de egyszerűen az anyukája komolyan mondom képes lenne engem halálra verni csak azért mert megzizzent az agya...=(

adjatok valami tanácsot kérlek, köszönöm



2012. aug. 8. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
csak nehogy úgy járjatok,mint rómeó és júlia
2012. aug. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
már lassan ott tartunk...
2012. aug. 8. 20:13
 3/13 anonim ***** válasza:
Leültök, és megpróbáljátok a barátoddal megbeszélni az anyukájával ezt a dolgot higgadtan, így talán megérti.
2012. aug. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem megy, teljesen megbolondult az anyja, ha meglátna kitekerné a nyakamat o.O
2012. aug. 8. 20:18
 5/13 anonim ***** válasza:

Sajnos általában ezzel nem lehet mit kezdeni, én már jártam meg.

Nem várhatod el te se a baratodtol, h tinikent bele álljon a szüleibe.

Nálunk fordítva volt, elkezdett barátnőm körül legyeskedni egy elég gazdag srác, fel év nem telt el repültem mert jól alám lett rakva.

2012. aug. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
=(( de már túl rég óta szeretem, nem menne
2012. aug. 8. 20:22
 7/13 anonim ***** válasza:

Ne törődj az anyukával, csak azzal foglalkozz, hogy a fiú hogyan viselkedik veled!... AZ A FONTOS!...

Ne szidd a fiúnak az anyját (ő nem tehet róla, milyenek a szülei), csak meséld el neki, mi történt...

2012. aug. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
a barátom nagyon aranyos és ő az a tipus hogy akár egy hegyről is leugrana csak azért h láthasson, de annyira félek h sikerül az anyának szétszakítania minket =(
2012. aug. 8. 20:25
 9/13 anonim ***** válasza:
Banyek... ha ő gazdag, akkor műtesse meg a szottyad csöcseit, ne téged piszkáljon azért, mert fiatal vagy és csinos... ez a nő egy gyökér...
2012. aug. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
:)
2012. aug. 8. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!