Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is logikus hogy ennyier...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is logikus hogy ennyiert nagyon megharagudjon? Es meg szakitson is velem?

Figyelt kérdés
Van egy 3 es fel eves kapcsolatom, en 19 vagyok, o 21. Ket honapja kiment a baratom kulfoldre dolgozni, es nagyon rossz nelkule. Probalom lekotni magam h ne hianyozzon annyira, csak lehet rosszul. Amiota elment en tobbet jarok bulizni, szinte minden hetvegen, de csak a barati korommel, es ez neki nagyon rosszul esik, mert o ott nem megy sehova. Amikor itthon volt, az utobbi idoben nem nagyon mentunk sehova, mert en kellett tanuljak, es nem ertem ra. Most befejeztem a sulit es van idom mindenre. Jarok dolgozni, es jol esik egy kicsit neha kikapcsolodni. O ezert nagyon megharagudott, es ez miatt szakitani is akart. Nem akarok mindig otthon ulni, mar unatkozok. Nem bizik bennem egyaltalan, ahogy eszre veszem en, azt hiszi h megcsalom, pedig nekem nem kell mas. Nem tudom megerteni h miert baj annyira ha elmegyek szorakozni.<velemenyeket kerek szepen>
2012. aug. 8. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem egyáltalán nincs probléma azzal, ha a barátaiddal elmész kicsit szórakozni, kikapcsolódni, mert gondolom nem veted rá magad minden pasira..:D:D Szóval szerintem ez tök okés, és a barátod meg megérthetné, hogy az elmúlt időben sokat tanultál, emiatt stresszeltél, és most lazulni vágysz! Ha nem érti meg, és ezért szakít veled...hát..Jobbat érdemelsz akkor! =)

2012. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát, tudom miről van szó, barátom 2 évig tőle 350 km re tanult, ő mint kolis, persze minden nap ivott, bulizott, és egy szobával odébb dögös macák laktak. Szarul esett h ő jár ide-oda, én meg csak a konyhába enni.

Én is ilyen idegbeteg, és IRIGY voltam, mint a barátod, persze emellett féltékeny is. De nincs joga ezért haragudjon rád, v akár szakítson. Én is lenyeltem a féltékenységem

Vagy belátja, hogy bízhat benned, és nem csalod meg, és tudtok vmi jó alternatívát találni, vagy...

2012. aug. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!