Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy nagyon gáz, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy nagyon gáz, de hogyan érhetném el, hogy ő szakítson velem?!

Figyelt kérdés

Szóval az helyzet, hogy egyre rosszabb a kapcsolatunk, már hónapok óta ez megy, hogy egyik nap minden happy másik nap meg egymás vérét szívjuk...és kezdem már feladni, nem bírom tovább. Mindent próbáltunk már kb h jobb legyen, de nem lett. Lassan másfél éve vagyunk együtt./jövő hónapban./ Naggyon szeretem őt, tényleg hihetetlenül..de néha már elegem is van belőle. Nem akarom én kidobni, mert utána tudom h mégjobban bánnám..megcsalni nem fogom, mert annyira g*eci meg azért mégsem vagyok. Gond az, hogy ő se nagyon akarja kimondani, hogy vége..:S

Szerintetek mi lenne a megoldás?

(én vagyok a lány, ha nem esett volna le az írásomból.)


2012. márc. 4. 14:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

:D Lol


Na de hogy a kérdésre is válaszoljak, úgy csináld, ahogy a nagyok is. Elhívod veszel egy nagy levegőt és megbeszélitek, hogy ennyi volt. Aztán külön mentek.

Ha ennyi nem megy, akkor még ajánlom a Barbie-babát.

2012. márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én az ilyen kérdésektől tudok k..baszott ideges lenni.

De igyekszem normális választ adni most.

Beszéld meg vele, hogy mi a problémád és oldjátok meg.

Különben soha nem lesz vége, vagy csak akkor, amikor már valaki teljesen megsérült.

Ne legyél gyáva és akard azt, hogy ő dobjon ki. Az sem rossz érzés és ahho szánalmas dolgokat kell csinálnod.

2012. márc. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

szerintem is rendkívül vicces. -.-"


és épp ezt mondom, hogy azt akarom hogy ő dobjon, mert én nem vagyok rá képes..:S

2012. márc. 4. 14:09
 4/16 A kérdező kommentje:
De már rengetegszer próbáltuk megbeszélni, sikertelenül, néha sikeresen, de az is tartott kb 2 napig, aztán elölről kezdődött minden..
2012. márc. 4. 14:10
 5/16 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Hogy veszekdtek, mi a gond? Mi történik?

2012. márc. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

ugyanez volt a helyzet nálunk, egyikünk se mert lépni, én még nem is akartam szakítani, de egy nap eléggé kiborultam rá,később elkezdtem neki ecsetelni, h végülis mi volt a bajom, arra meg annyit mondott hogy akkor hagyjam el, mert ő szeret annyira, hogy nem akar bántani... ezután meg tudtuk beszélni a szakítást szépen.

mint írtam, akkor én még egyáltalán nem akartam szakítani, de ami meglepett, hogy azóta sokkal jobban érzem magam, mint a kapcsolatban :D:D pedig még mindig nagyon szeretem :)

2012. márc. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Ez így szerintem mindkettőtöknek rossz. Ha igazán szeretitek egymást, akkor szakítotok és nem próbáljátok meg mégegyszer. Kis idővel mindenki jobban lesz, és talál valaki mást, akivel tényleg összeillenek. És akkor már barátként tekintetek egymásra, harag nélkül. Fel a fejjel!
2012. márc. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Pff de gyáva csíra vagy.Mond ki hogy vége és leesik a válladról a teher.
2012. márc. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat,segítettek.:)


5.válaszolónak: ha igazán szeretjük egymást(és én úgy érzem igen)akkor nem az lenne a logikus, hogy nem hagyjuk el egymást?:O mert Te pont az ellentétét javasoltad. az igaz, hogy én már nemis tudom mit akarok, mert Vele is akarok lenni meg nemis, mert nagyon szeretem de kezdem feladni az egészet..:/

2012. márc. 4. 21:19
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretitek egymást, akkor megoldjátok a problémát. Ha nem, akkor tisztességes leszel és te megmondod, hogy nem bírod.
2012. márc. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!