Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már köztetek olyan aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már köztetek olyan aki munka nélküli lett és gyerekük nem volt de mégis meg tudta tartani az asszonyt pénz nélkül is legalább fél évig míg lett melója újra? Szóval az asszony tartja el nulla jövedelem a pasinak.

Figyelt kérdés

2012. aug. 9. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Beztos van. Kár, hogy nem én vagyok az.
2012. aug. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 okoska31 ***** válasza:

egy házasságban, vagy tartós kapcsolatban teljesen alap az, amit írsz.


még akkor is, ha egyébként külön kasszán vannak.


egy szimpla járunk kapcsolatban meg ha nem, akkor jobb is, ha tipli van.

2012. aug. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én munka nélkül élő vagyok, próbálok ismerkedni, de mikor megtudják, hogy nem melózom, azt rendesen érzem, hogy gond. Persze nem pénz nélkül élek..., no de ezt nem mondom. :)
2012. aug. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsó: persze, hogy gond. egy bizonyos kor után a komoly kapcsolatnak alapfeltétele egy fix élet... ami nem bizonytalan. lehessen rád építeni. most munka nélkül ez nem nagyon lehetséges szerintem. mert mondhatod azt, hogy épp most rúgtak ki, és keresel munkát, de sokan elkényelmesednek, ha a párjuk tartja el őket. ismerek ilyen párt, ahol a csaj tartja el már évek óta a pasit, mert a pasi lusta munkát keresni... de otthagyni meg nem akarja, mert szereti. de hát így nem lehet stabil életet összehozni.
2012. aug. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó: az én életem fix, s nem akarom, hogy rám építsenek..., egy barátnőt szeretnék akinek szintén fix az élete, s nem rám akar alapozni-építkezni. :)))
2012. aug. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!