Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülye vagyok működhet ez így?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye vagyok működhet ez így? (csalfa asszony)

Figyelt kérdés

Hülye vagyok működhet ez így? Már vagy öt éve vagyok egy lánnyal együtt (2-3 éve dolgozik is már), majdnem egyből hozzám költözött, látszólag minden tökéletes volt. Le írom még egyszer mindent TÖKÉLETESNEK éltem meg egy kb. hónappal ez előttig, akkor meg tudtam, hogy félre kefélt egész idő alatt (rendszeresen) az egyik régebbi exével. Igaz én nekem meg fél éve volt egy futó pár hónapos viszonyom egy válófélben lévő kolléganőmmel, amiről meg ő nem tudd. Mondjuk egyikünk sem tudd arról - tudtommal - hogy a másik tisztában lenne a helyzettel. De ugyan olyan házias, édes és oda adó. Több mint valószínű az igazi. Ami egy gáz, hogy állandóan csal, és ma esete tudtam meg több exével is volt már így. Bár ami jó senki újjal. Egyik exével beszéltem, rendes srác és nekem haverom, nem is közös ismerős csak máshonnan ismerem őt (ex-kolléga). Ő mondta a lány ilyen, forró vérű, és ők azért mentek szét mert ezt meg akarták beszélni, de hosszú idő alatt sem ment. Leginkább azért mert közben meg tényleg féltékeny a lány. Nem őrjítően, de azért ha nem meló helyen munkaidőben csalóm tuti lebukok és vége a kapcsolatunknak. Ami más, hogy most igényem sincs más nőre. Anno a válófélben lévő asszonyka szeretet éhsége, és gyakorlatilag az én fogalmaim szerint a szexben mindenre nyitottsága magával ragadott, de már rég a múlt. Ott van egy új férj/apa jelölt, mert nem mondtam de volt egy három év forma gyerekeke. Most én úgy vagyok vele, hogy nekem ő kell, a párom így is, bár ugye természetesen sokkal jobb lenne, ha az "ágyam" nem kellene mással megosztanom. Valamiféle ma már feleslegesnek érzett kompenzáció miatt amióta tudok a barátnőm ügyeiről, két munka helyi lánnyal is volt rövidke viszonyom, de nem érzem úgy, hogy ha kihagyom rosszabb lett volna.


Hülye vagyok működhet ez így?


2012. ápr. 12. 23:16
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
68%
hát ha neked jó hogy a nejed egy krva akkor működhet...
2012. ápr. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 A kérdező kommentje:

Ne lepődjetek meg volt korábbi állapotból kérdésem az interneten!


Hülye vagyok működhet ez így?

2012. ápr. 12. 23:20
 3/65 anonim ***** válasza:
90%
megjegyzem a helyedben inkább egy krvaval járnék abban pénz is van legalább.. tehát a prostituált okosabb mint a barátnőd.. neked kell ebben döntened. végülis eddig megvagytok..
2012. ápr. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
77%
Atyaég.Te beszívtál?
2012. ápr. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:

meycry nem tekintek á úgy mint egy kurv@ra.


Amúgy sem az. Ez én kérem ki!

2012. ápr. 12. 23:21
 6/65 A kérdező kommentje:
ma 23:21 - csak két felest ittam és itt ülők egyedül, asszony szoliban (munkában), és valahol ki akartam írni. kb ennyi.
2012. ápr. 12. 23:22
 7/65 anonim ***** válasza:
78%
tulajdonképpen megkurogatják rajtad kivül még páran tehát gyakorlatilag a szó szoros értelmében a barátnőd igen, egy krva nem szidom, ez tény
2012. ápr. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom... én nem bírnám elviselni! már belegondolni is rossz, hogy ott fekszel mellette és belegondolsz, hogy hoppá lehet, h egy órával ezelőtt az ex-kollégámmal hancúrozott...
2012. ápr. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
62%
nem prostituált, mert az pénzt is kap érte, a barátnődet azért kurogatják, mert élvezi, és nyilván jobban élvezi mint amikor veled csinálja...
2012. ápr. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 A kérdező kommentje:

meycry a kurv@ pénzért csinálja, ő meg egy nem monogám de amúgy tökéletes nő


Az a baj ha rákérdeznék, tuti mindent el is mondana, csak hát vége is lenne.

2012. ápr. 12. 23:25
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!