Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai lányoknak miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányoknak miért nem kellenek az értelmes férfiak?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, de én sem értem. Nekem szerencsém volt a barátommal, mert vicces ,és intelligens. Viszont sok másik intelligens fiút látok, akik pont ezért nem kellenek a lányoknak. Nem értem miért jobb egy, szemét, mint egy okos, illedelmes férfi...
2012. aug. 9. 16:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez a társadalmilag elfogadott hála a médiának.
2012. aug. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
en szeretnek egy okos fiut de nem igazan talalok akivel eddig talalkoztam mind ilyen izomagy volt .....
2012. aug. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
1-es,hát ez ku*va jó volt:))
2012. aug. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
Én is szerencsés vagyok a barátommal nagyon jó fej illedelmes okos... viszont volt szerencsém ennek az ellenkezőjével is benne a rosszfiúsága tetszett kihívás volt. De ez hosszútávú kapcsolatnak nem megfelelő max kalandozásnak
2012. aug. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
1. kikeszit mindenhova fel rakja azt a kepet
2012. aug. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Mert a médiaorientált világ szinte hipnózisban tartja őket...Persze a fiúk nagy részét is, mielőtt még valaki nekem esne...

22/f

2012. aug. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Engem már privátban is zaklat az a majom...:D
2012. aug. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
12%

Ertelmes ferfiak? Ne haragudj, de mutass mar egyet is, aki olvas pl. A ferfimagazinok nem szamitanak.

Es azt gondolom, hogy csak mert te intelligensnek talalsz valakit, az nem biztos, hogy mas is ugyenezt fogja gondolni az illetorol, hiszen a nok 90%-a se intelligens, szoval hogyan is ismernek fel az eszt?

2012. aug. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
31%
Mert ösztönlények. Szerintük az számít erkölcsi értéknek, aki agresszív és mindenáron a balhét keresi ezzel mutatva a nők felé, hogy ő rá fel lehet nézni. Amelyik nő azt mondja hogy normális pasira vágyik az hazudik (tapasztalat). Mert a nőknek ez kell, még akkor is ha a fene fenét eszik.
2012. aug. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

"de mutass mar egyet is, aki olvas pl."


Jelen!...

2012. aug. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!