Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Nálatok is volt ilyen? éreztetek így? (többi lent. ) (értelmes válaszokat légyszi! )

Figyelt kérdés
A barátommal már körülbelül 8 hónapja élünk rendszeres nemi életet.És észrevettem, hogy körülbelül minden nap(mikor találkozunk)szexelünk.Minden alkalmat élvezek és akarok mert nem megszokásból van szerintem, de tegnap eszembe jutott, hogy mi van ha mégis? úgy értem, hogy hogy ha neki olyan ez már hogy megszokás.. mert nem azért csináljuk mert kell, de ő is mondta h olyan érzése van, hogy ilyen sokszor csináljuk h "úgy csináljuk mintha muszáj lenne"hogy lehet ez?hozzászokhat ennyire a szervezet?
2012. júl. 27. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem problémát látsz ott, ahol nincs. Ha mindkettőtöknek jó, akkor semmi gond, persze ha muszájnak éli meg valamelyikőtök akkor változtatni kell. Amúgy ha 2 naponta csinálnátok az is egyfajta "rutin" lenne, szerintem ez nem gáz.
2012. júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szervezeted nem :D

Viszont ne essetek abba a hibába, hogy : "márpedig egy tökéletes kapcsolatban minden nap van szex" és ezért kényszerszerűen csináljátok..Ha néha feldobod pár újdonsággal még kevésbé lesz monoton (új fehérnemű, szerepjáték, új helyszín..)

2012. júl. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát amíg élvezitek mindketten nem gond. De azért nem baj, ha néha szünetet tartotok, mert akkor a legközelebbi alkalommal, jobban kívánjátok egymást. Jobb lesz az együtt lét, és nem válik monotonná és unalmassá.
2012. júl. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. egyáltalán nem unjuk és nem is rutin és a tanácsokat szerintem alkalmazni fogom(helyszín,szerepjáték,ruha).:P
2012. júl. 27. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!