Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El akarja vetetni a babánkat!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akarja vetetni a babánkat! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátnőm kb. 3 napja szólt, hogy terhes lett és már van is időpontja abortuszra. Felháborított, hogy nem szólt nekem róla és hogy egyedül döntötte ezt el. Én szeretném ezt a babát, mert szuper a kapcsolatunk és imádom is a barátnőmet. Úgy érzem minden stimmel és boldogok lehetnénk, de ezzel kiábrándított.


Minden érvvel próbálkoztam már, hogy enyhüljön a szive és ne vetesse el, de azt mondja, hogy ő még ki akarja magát élni és nem akar ennyire fiatalon anyuka lenni, hiába mondtam, hogy a családunk úgyis támogat majd és segít nekünk és a sulit sem kell abbahagynia. Mégis mit csináljak? Ha elveteti tuti elhagyom. 21F



2012. júl. 30. 11:42
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
85%
Te jó ég, nagyon sajnállak! :( Tudom, ezzel nem mész messzire. De sajnos mivel az ő teste, az ő döntése is, ez ellen nem tudsz mit tenni.
2012. júl. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
73%
hát akkor hagyd el
2012. júl. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
71%
Tudod a választ.Bár jó tudni,hogy van aki még bababarát.
2012. júl. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 Golan Trevize ***** válasza:
47%

Próbálj meg a lelkére beszélni.


Ha elveteti a babát úgy, hogy te nem akarod, az biztos rányomja a bélyegét a kapcsolatotokra, és ha most nem is hagyod ott emiatt, később is súlyos problémák lesznek ebből.

2012. júl. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarja nem tudsz mit csinálni,ő már eldöntötte.Úgyhogy készülhetsz a szakításra.A csajt amúgy megértem,fiatal még ehhez,ráerőszakolni valamit nem jó ötlet,mert csak a gyerek szívná meg.
2012. júl. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
92%
Akkor hagyd el, de ha van egy kis eszed végiggondolod: TE lehet hogy készen állnál arra hogy apa legyél, de a barátnőd még ezek szerint iskolás, fiatal, nem áll rá készen. Most komolyan rá akarod erőltetni? Később is lehet gyereketek majd. Arról nem is beszélve hogy a család nem azért van hogy vigyázzanak a TI gyereketekre. Nektek kell felnevelni, nem a nagyszülőknek.
2012. júl. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
63%
Ajánld fel, hogy te majd felneveled a gyereket nélküle.
2012. júl. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 Hanariko ***** válasza:
100%

Azért őt is meglehet érteni. Hány éves? Gondolom nem ok nélkül mondja, hogy fiatal. Biztos korabeli és hát 21 évesen sztm érthető, hogy még nem akar szülni. Nagy teher ám az a sok boldogság mellett.

Egyébként téged is megértelek teljes mértékben.

2012. júl. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
91%

Hány éves? Egyébként a gyerek valóban a korlátlan szabadság elvesztésével jár, és előtte érdemes kitombolnotok magatokat, hogy a legjobb legyen a babának. A párommal mi is szeretnénk gyereket, de pontosan ezért nem vállalkoztunk még rá. Nem azért szeretnénk babát, hogy legyen, és ne tudjunk tőle semmit csinálni, hanem azért, mert a legjobbat akarjuk majd neki, és csak vele akarunk foglalkozni.

A gyerekhez mind a két félnek igent kell mondania, ha van már egy nem, akkor még nem szabad.

2012. júl. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%
a helyében engem sem lehetne semmivel meggyőzni, hogy tartsam meg. de ha egy ilyen súlyos kérdésben nem értetek egyet, akkor jobb is, ha szakítotok. nagyon fiatalok vagytok még.
2012. júl. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!