Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem hogy ebből ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem hogy ebből ne jöjjek ki rosszul?

Figyelt kérdés
Van egy srác... aki bejön nekem és kavartunk már párszor... de az a baj , hogy lassan feleségül vesz egy csajt akit persze nem szeret... de elveszi mert a csajnak gyereke lesz tőle. a csaj se szereti őt. akoor mi értelme van??? semmi.tegnap találkoztam vele... (már kiskorom óta ismerem) és lesmárolt. teljesen meglepődtem. és még nekem van bűntudatom. mellesleg 200km re lakunk egymástól... mi legyen?

2012. aug. 7. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Ebből már nemigen lehet jól kijönni.Legjobb hogyha kiszállsz az egészből,felejtsd el a pasit,különben rossz vége lesz.
2012. aug. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És ne találkozz többet vele!
2012. aug. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
tudom hogy csak egy film, de teljes válasz a kérdésedre: szerelem kölcsönbe. nézd meg, és cselekedj aszerint, hogy megéri e.
2012. aug. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne találkozz vele többet ha meg szembe jön ne engedd neki, csak azt lehet megcsókolni aki engedi is.....
2012. aug. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy nem leszel szerető, és tartsd is magad ehhez.
2012. aug. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Szia! Én az eddigi válaszolók közül senkivel nem értek egyet. Szerintem, ha TUDOD, hogy nem szeretik egymást, és ha a pasi meg is csókolt Téged (ami gondolom azt jelenti, hogy valamit érez irántad, bár azért jó volna tudni, hogy hogy is zajlott ez pontosan), akkor beszélj vele. Én elmondanám neki a véleményem. Megmondanám neki, hogy nem szeretnék beleszólni és befolyásolni senkit, csak..... (és elmondod, amit gondolsz róluk/ rólatok, stb.)

Hogyha szereted őt, és Ő is Téged, akkor nem állhat közétek semmi. Ha nem szereti a másik nőt és ez kölcsönös a nő részéről is, akkor a házasságuk se lesz jó. És az a közös gyereküknek is nagyon rossz lenne. Lehet, hogy rosszabbat tennének, mintha nem is házasodnának össze. Persze a kapcsolatot a kisgyerek miatt tartaniuk kéne, de nem kötelező a házasság és az együttlét. És egyébként én már cs*sztem el az életem (nem pont így, de valamennyire hasonló), mert nem beszéltem avval az illetővel, "lekéstem" róla.:( Szerintem egy próbát megér, hogy beszélsz vele. De ha nemet mond, akkor nem kell erőltetni nyilván.

Sok sikert! Remélem azért tudtam valamennyit segíteni Neked!..:)

2012. aug. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
82%
Már bocsi, de honnan tudod, h ők nem szeretik egymást? Azért mert a fickó azt mondta neked? Nem tudom, h mennyi idős vagy, de most felvilágosítalak: a férfiak ilyen helyzetekben elég ritkán mondanak igazat. Szerintem inkább téged nem szeret, csak egy szórakozási lehetőség vagy a számára. Hidd el, jobb ha nem ringatod bele magad ilyen téveszmékbe, h biztos téged szeret és nem azt a nőt, aki a gyermekét várja (akire a "pasid" mellesleg nemet is mondhatott volna, nem a középkorban élünk, h csak akkor jön rá a nő, h terhes mikor már gömbölyödik a hasa, és már nincs mit tenni). Ha a 18:01-esre hallgatva nyomulni kezdesz rá, egy kicsit biztosan megszédül, de végül visszamegy a családjához, te pedig ott maradsz a csalódással a szívedben.
2012. aug. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
08:06-os, én egyáltalán nem azt akartam a válaszomból kihozni, hogy nyomuljon rá. Csak annyit mondtam, hogy ha ÚGY ÉRZI, akkor elmondhatná a véleményét a Kérdező és akkor nem lenne benne az a "mi lett volna, ha..." érzés. A véleményét igazán elmondhatja szerintem a pasinak, és ha jól látja a helyzetet, akkor lehet, hogy tényleg őt szereti a pasi. Ki tudja, Te se, én se ismerjük. Nem tudhatjuk. :)
2012. aug. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy nem szükséges felvilágosítani. mint már leírtam kiskorom óta ismerem. kskort vegyétek úgy hogy 5-6 éves korom óta... azthiszem jobban tudom mint te hogy mikor mit gondol komolyan.
2012. aug. 8. 22:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Kérdező, 8-as vagyok, ezt most nekem írtad válaszként? Mert ha igen, akkor bocsi, hogy félreérthető voltam, azt hogy "Te se, én se ismerjük, nem tudhatjuk" nem Neked írtam, hanem a 7-es válaszolónak. És úgy értettem, hogy mi nem tudhatjuk, Te kérdező viszont annál inkább, hisz Te ismered. :D
2012. aug. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!