Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy a barátom nem akar elengedni nyaralni a családommal?

Figyelt kérdés

nem engedi, vagyis hogy rámondja hogy oké de látom rajta hogy húzza a száját és tudom hogy utána vitázna velem.

azért nem örül neki merthogy megnéznek a strandon meg ilyen helyeken.

ez minden pasinál így van, hogy ezért nem engedik strandra a barátnőjüket?!


2012. júl. 25. 00:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
"megnéznek a strandon meg ilyen helyeken" Betegesen féltékeny. nehogymár ne lehessen rádnézni.
2012. júl. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
33%
banyek Eko neked mindenki templomos lovag..... Assassin's Creed helyett ástad vna a kertet inkább.
2012. júl. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
53%

"ez minden pasinál így van, hogy ezért nem engedik strandra a barátnőjüket?!"

Te is tudod, hogy nem így van. Ezért jössz ide rinyálni ahelyett, hogy tennél valamit. Üdv.

F/16

(mondjuk dobd ki, vagy beszélj vele. Ha nem megy, dobd ki!)

2012. júl. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

az hogy mi "normális" relatív és ha mindenki az lenne akkor akár futószalagon is gyárthatnának minket hiszen nem különböznénk egymástól, bár még így is a társadalom nagy része ilyen..

ha téged zavar akkor beszéld meg vele, ha nagyon zavar és ne makarod így leélni az életed akkor szakítsatok.

2012. júl. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
mi az a assisins creed?
2012. júl. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
nem akarok szakítani vele mert szeretem. de beszélni meg nem lehet vele..
2012. júl. 25. 00:10
 7/23 anonim ***** válasza:
Egy játék a klubból
2012. júl. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez egyáltalán nem normális dolog. Miért ne mehetnél el a családoddal nyaralni? Hiszen ha nem vagytok férj és feleség akkor nem vagytok egymáshoz kötve még, és neked nem Ő a családod. Amíg nem laktok együtt, nem vagytok jegyesek vagy nem vagytok házasok szerintem ebbe nem szólhat bele, és nem húzhatja a száját, hogy elmész nyaralni.
2012. júl. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Így viselkedik veled és szereted? Nem vagy normális.
2012. júl. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Hát ez így van, de tudom, hogy vita lenne belőle.:(
2012. júl. 25. 00:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!