Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal több mint 1 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal több mint 1 éve vagyunk együtt. és mindig mondja h szeret meg minden és érzem is . De mindig megnézi a jó csajokat. Ez rosszat jelent?

Figyelt kérdés
Ez nagyon gáz? Mert azt mondja h én vok a legszebb számára de nekem rosszul esik h megnéz másokat és ezt mondtam is neki és mondta h oké de máskor ugyanugy megnézni. Tényleg szeret attól h megnézi a jó csajokat?
2009. júl. 20. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Tényleg szeret és tényleg férfi. Nyugi.
2009. júl. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha érzed és mondja is hogy szeret akkor az úgy is van. Az hogy néz más csajokat csak annyit jelent hogy férfi.Lehet hogy te is megnézel más pasikat. Nyugi ez nem jelent rosszat még attól.
2009. júl. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%
ettől még szerethet téged, viszont nem tud megálljt parancsolni a szemének, és ez viszont bunkóság, főleg, hogy még tudja is, hogy téged ez zavar. LAPÁT! nagyon sok pasi van még, aki nem tenné meg ezt a csigaságot a kedvesével!
2009. júl. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Ha érzed akkor semmi gond ő is férfi ő is megnézi a jó csajokat nincs vele semmi gond szerintem
2009. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
okés rendben akk megnyugszom:)
2009. júl. 20. 22:05
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
persze hogy megnézi. hűséget esküszünk, nem vakságot..
2009. júl. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:DD
2009. júl. 20. 22:27
 8/11 anonim válasza:

hát ha látok egy csajt aki egész jól néz ki, és barátom nem nézi, akkor mindig szólok neki, h mi van vele, remélem nem lett b*zi :D csak viccből.persze ha meg megnézi, akkor meg szólok neki h ne nézegessen másokat. :D

meg barátom az olyan, h néha jól megnéz egy csaj (nem csúnya) és utána elkezdi mondani, h én mennyivel szebb vagyok, vagy csak simán ránéz a melleimre, és abból már tudom h arra gondol h a másik csajnak kisebb a melle, és az már nem jó... :D

de most komolyan. gondolj bele, lehet h valami gond lenne a sráccal ha nem nézné a lányokat. addig örülj amíg nem fiukat néz :D

2009. júl. 21. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát ebben is van vmi:D:D
2009. júl. 21. 10:18
 10/11 anonim válasza:

Minden számomra szép nőt megnézek és még is szeretem a barátnőm:)


19/f

2009. júl. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!